mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۴۴ - ۱۹ شهريور ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۶۱۹
تعداد بازدید: ۱۴۲۶
مراسم تجلیل از دانش‌آموزان و دانشجویان ممتاز کارکنان بنیاد مستضعفان با حضور محمد سعیدی‌کیا، رئیس بنیاد مستضعفان و کارکنان این نهاد برگزار شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان، مراسم تجلیل از دانش‌آموزان و دانشجویان ممتاز کارکنان بنیاد مستضعفان در سال تحصیلی 97-96 با حضور رییس بنیاد مستضعفان، معاونین و مدیران هلدینگ‌ها و خانواده کارکنان این نهاد برگزار شد.

محمد سعیدی کیا در این مراسم فرزند صالح را یکی از هدیه های الهی دانست و افزود: به همه دانش آموزان و دانشجویان عزیز توصیه می‌کنم که احترام به پدر و مادر را بدانند و امیدوارم احترام متقابل میان اولیا و فرزندان در تمام  خانواده بنیاد جاری باشد.

رییس بنیاد مستضعفان از خانواده  بنیاد خواست تا روند رشد فعلی رابا شعار سال آینده یک قدم بیشتر با همت و تلاش مضاعف ادامه دهند و با اشاره به رشد روزافزون منطقه قلعه گنج افزود: مشابه برنامه تجلیل از دانش‌آموزان و دانشجویان ممتاز در قلعه گنج برگزار می‌شود. سال اول تقریبا 40 درصد دانش آموزان قلعه گنجی جایزه گرفتند و در سال 48 درصد از دانش آموزان جایزه گرفتند و این روند رشد در قلعه گنج ادامه دارد.

محمود رشیدی اقدم، معاون امور توسعه مدیریت و منابع بنیاد مستضعفان ضمن تشکر از زحمات کارکنان این نهاد برای محرومیت زدایی از مناطق محروم و توانمدی سازی مستضعفان، پرورش فرزندانی بااخلاق و ممتاز را نشان دهنده عمل درست کارکنان به وظایف خانوادگی خود عنوان کرد و در پایان از زحمات کمیته اجرایی مراسم تجلیل کرد. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها