mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۲۷ - ۲۱ شهريور ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۶۲۷
تعداد بازدید: ۱۳۱۹
رئیس بنیاد مستضعفان در جلسه بررسی تسهیلات اشتغالزایی مناطق محروم و روستایی استان‌های شمال غرب کشور: بانک سینا باید وثایق تسهیلات اشتغال پایدار روستایی را به جز در موارد خاص قبول کرده و در این زمینه سخت‌گیری بی مورد نداشته باشد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان؛ محمد سعیدی کیا صبح امروز در جلسه بررسی تسهیلات اشتغالزایی مناطق محروم و روستایی استان‌های شمال غرب کشور که در سالن جلسات استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد، با اشاره به اینکه وثیقه‌های روستایی با کارشناسی و قیمت گذاری کارشناسان رسمی دادگستری مورد پذیرش قرار گیرد اظهار داشت: بانک سینا باید وثایق تسهیلات اشتغال پایدار روستایی را به جز در موارد خاص قبول کرده و در این زمینه سخت‌گیری بی مورد نداشته باشد.

تاکید رئیس بنیاد مستضعفان برای تسهیل در پرداخت وام‌های اشتغال‌زایی

وی با بیان اینکه بررسی پرداخت تسهیلات بالای یک میلیارد که در تهران باید مورد بررسی قرار می‌گرفت، باید تا یک سقف معین به استان‌ها تفویض شود، افزود: اگر در استان‌ها شرکت‌های مشاور دارای صلاحیت برای بررسی طرح‌ها داریم، چرا باید بررسی طرح‌ها به مشاوران تهران سپرده شود؟

رئیس بنیاد مستضعفان در همین جلسه دستور افزایش سقف بررسی تسهیلات طرح‌های روستایی را به 2 میلیارد تومان صادر کرد و گفت: باید مراحل اداری پرداخت تسهیلات با سرعت بیشتری طی شود تا این تسهیلات برای روستاییان قابل بهره‌برداری شود.

وی میزان معوقات تسهیلات اشتغال پایدار روستایی را در کشور، کمتر از یک درصد عنوان کرد و ابراز داشت: این موضوع نشان از این است که در بررسی طرح‌ها دقت لازم صورت گرفته است چراکه معتقدیم پول مردم در دست ما امانت است و باید در هزینه کرد آن دقیق باشیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها