mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۱۲ - ۲۱ شهريور ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۶۲۹
تعداد بازدید: ۱۴۱۰
مراسم افتتاح اولین واگن ویژه جانبازان و توان‌یابان در ایستگاه راه آهن مشهد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت بن ریل، مراسم افتتاح اولین واگن ویژه جانبازان و توان‌یابان با حضور مدیرعامل هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان، مدیر عامل و هیأت مدیره شرکت بن ریل، مدیرکل راه آهن خراسان، مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران، جمعی از جانبازان و سایر مقامات استانی در ایستگاه راه آهن مشهد برگزار شد.
 
راه‌اندازی نخستین واگن ویژه توان‌ یابان توسط شرکت بن ریل
 

در این مراسم مهندس شیخ طاهری مدیرعامل هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان، این افتخار را در قالب مسئولیت‌های اجتماعی بن ریل خواند و اعلام نمود که رسیدن به استاندارد‌های جهانی بعنوان اهداف این شرکت می‌باشد که مورد مذکور یکی از دستاورد‌های حرکت در مسیر توسعه بن ریل می‌باشد.

در سال حمایت از کالای ایرانی، برای اولین بار در کشور واگن ویژه توان یابان ساخته شد. طراحی و بهسازی این واگن با صرف هزینه چهار میلیارد ریال و در مدت زمان سه ماه توسط تیم فنی شرکت بن ریل با اسـتفاده از تـخصص و ظـرفیت هاى داخـلى مـوجود و با بهره مندی از مساعدت‌ها و نظارت کارشناسان و متخصصان اداره کل راه آهن استان خراسان و حمایت‌های ویژه راه آهن جمهوری اسلامی ایران انجام شده است.
 
راه‌اندازی نخستین واگن ویژه توان‌ یابان توسط شرکت بن ریل
 
این واگن شامل درب ورودی عریض به همراه رمپ، کوپه مخصوص برای استقرار ۲ توان یاب و۲ همراه و سرویس بهداشتی بهسازی شده با قابلیت استقرار و مانور صندلی چرخدار است که در مسیر مشهد – تهران و بالعکس مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها