mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۰۸ - ۱۹ مهر ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۱۷۲۵
تعداد بازدید: ۲۴۸۸
مدیر عامل شرکت مادر تخصصی سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان:
پنجمین جلسه شورای مدیران هلدینگ هفته گذشته  در روز دوشنبه مورخ 97/07/16 با حضور مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره هلدینگ، مدیران عامل شرکت های تابعه و مدیران ستاد هلدینگ با محوریت اهمیت جلسات هیأت مدیره شرکت ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان، در ابتدای این نشست  مهندس پورمیرزا عضو هیأت مدیره با تأکید بر برگزاری منظم جلسات هیأت مدیره، گفت : اعضای هیأت مدیره با همزبانی و همدلی با یکدیگر و رعایت قانون به عنوان اصلی ترین اتاق فکر سازمان، نقش مؤثری در هم افزایی و پیشبرد امور دارند.

در ادامه این نشست آقای شیخ طاهری نقش اصلی برگزاری جلسات شورای مدیران را ایجاد بستری مناسب برای همفکری و تبادل نظر مدیران عامل با یکدیگر عنوان  و صداقت، شفافیت و وحدت رویه را به عنوان ارکان اصلی جلسات هیأت مدیره برشمرد.

 ایجاد وحدت رویه ،صداقت و شفافیت ارکان اصلی جلسات هیأت مدیره است

 شیخ طاهری پس از استماع و بررسی گزارش عملکرد شش ماهه شرکت های تابعه و میزان تأثیر هر کدام بر عملکرد کل هلدینگ، از شرکت های با عملکرد موفق تشکر و خاطر نشان کرد: در تهدید هم فرصت هایی وجود دارد که باید آنها را شناسایی و بهره مند شویم و البته هلدینگ با وجود تحریم ها و سایر شرایط حاکم بر جامعه، در کنار تمام شرکت ها خواهد بود و روش هایی برای خروج از بحران خواهیم ساخت.

در ادامه این جلسه اهمیت و فرآیند مدیریت ریسک به منظور بیشینه سازی بهره وری و کمینه سازی تهدید ها در شرکت های تابعه بررسی و  سپس  آقای لیالی رییس  هیأت مدیره تصریح کرد: "در هلدینگ از استحکام مدیریتی و رفتاری برخوردار هستیم که نشانگر سلامت، توانایی و علاقه مندی مدیران به مسئولیت هایشان می باشد که این امر یک نقطه قوت برای هلدینگ محسوب می شود". ایشان با اشاره به نقش برجسته هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی و حمل و نقل پارسیان در بنیاد مستضعفان بدلیل ارتباط مستقیم با آحاد جامعه، تصریح کرد: "وظیفه هلدینگ و تمام شرکت های تابعه ارائه خدمات باکیفیت به همه مردم عزیز ایران است تا بتوانیم شاهد رونق هلدینگ باشیم و سرمایه و اعتمادی که بنیاد در اختیار ما قرار داده است را افزایش دهیم."

ایجاد وحدت رویه ،صداقت و شفافیت ارکان اصلی جلسات هیأت مدیره است

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: