mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۲۷ - ۱۴ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر : ۱۲۲۸۴
تعداد بازدید: ۱۷۲۵
فروزان گفت: چشم انداز شرکت عمران و مسکن اصفهان کسب رتبه ارشد کسب رتبه ارشد انبوه ساز کشور با تمرکز بر دانش و بومی سازی تکنولوژی‌های نوین و نخستین برند مورد توجه همه ذی نفعان است
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان به نقل از کیاست، شرکت عمران و مسکن اصفهان(سهامی خاص) در راستای مأموریت و اهداف بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، و در زمره یکی از شرکت‌های فعال هلدینگ عمران و مسکن ایران در جهت تولید انبوه مسکن، فعالیت‌های عمرانی و پیمانکاری گام برمی دارد.
 
این شرکت تلاش نموده با بهره گیری از نیروی‌های انسانی کارآمد و متخصص، به کارگیری دانش روز و توجه به تکنولوژی‌های نوین صنعت ساخت و ساز و با استفاده از تمامی امکانات خود در جهت بهبود کیفیت پروژه‌ها حرکت نموده، جایگاه مناسبی را در بین رقبا و مشتریان کسب نماید و از تمامی امکانات موجود جهت کسب رضایت ذینفعان استفاده نماید.
 
حمید فروزان اظهار داشت: شرکت عمران و مسکن اصفهان ادامه دهنده راه شرکت عمران و مسکن ایران است که بیش از ۴۰ سال در زمینه ساخت و ساز کشور فعالیت نموده و سابقه درخشانی از خود برجای گذاشته است. در طول سال‌های سپری شده، شرکت عمران و مسکن اصفهان توانسته است با تولید نزدیک به ۳ میلیون مترمربع زیربنا جهت کلیه اقشار جامعه به خوبی از نام آن شرکت حراست نماید.

وی موضوع فعالیت شرکت را سرمایه گذاری و مشارکت در فعالیت‌های ساختمانی، صنعتی، تولیدی، خدماتی، بهداشتی، آماده سازی، طراحی، عمرانی، مشاوره‌ای، پیمانکاری، تأسیساتی، راهسازی، زمین و کلیه عملیات مجاز و مشارکت با بانک‌ها، شرکت‌ها، مؤسسات، سازمان‌ها، اعم از بخش خصوصی و دولتی و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی. مطرح کرد و افزود:فعالیت در امر ساخت و ساز واحد‌های مسکونی، تجاری، اداری به صورت سرمایه گذاری، مشارکت و پیمانکاری. سرمایه گذاری و مشارکت از طریق خرید سهام شرکت‌های ساختمانی، مشاوره‌ای و انبوه سازی تولید، خرید و فروش تجهیزات و مصالح مرتبط با امور ساختمانی. اخذ هرگونه وام، اعتبار و تسهیلات از بانک‌ها، مؤسسات مالی و اعتباری و اشخاص حقیقی و حقوقی، داخلی و خارجی از جمله اقداماتی است که شرکت عمران و مسکن اصفهان انجام می‌دهد.

فروزان در ادامه افزود: چشم انداز شرکت عمران و مسکن اصفهان کسب رتبه ارشد کسب رتبه ارشد انبوه ساز کشور با تمرکز بر دانش و بومی سازی تکنولوژی‌های نوین و نخستین برند مورد توجه همه ذی نفعان است؛ و از جمله ماموریت‌های شرکت را بهره مندی از منابع انسانی توانمند و متعهد و تکنولوژی‌های نوین، جهت احداث شهرک‌ها، مجموعه‌های مسکونی، تجاری، اداری و تفریحی و ارائه محصولات بادوام و با کیفیت و در خور شأن و منزلت کلیه ذی نفعان اعم از سهامداران، کارکنان و مشتریان اعلام کرد.

وی در خصوص استراتژی‌های شرکت افزود: ارتقاء تکنولوژی و خلاقیت در صنعت ساخت و ساز -مدیریت و ارتقاء برند-شناسایی، رسوخ و افزایش سهم بازار-توانمند سازی منابع انسانی -تنوع در سبد محصولات -ارتقاء کیفیت محصولات -توسعه خدمات پس از فروش - توسعه مدیریت پروژه حرفه أی -تأمین مسکن برای اقشار کم درآمد از جمله استراتژی‌های شرکت است.

فروزان اهداف اصلی شرکت را چنین اعلام داشت:
• ایجاد مزیت رقابتی پایدار با توانمندسازی منابع انسانی
• چابک سازی و صنعتی سازی تولید، با تکیه بر مدیریت دانش و مدیریت پروژه حرفه‌ای
• نیاز سازی و افزایش سهم بازار با تمرکز بر تحقیق و توسعه
• ارتقاء برند با اتکا به روش‌های علمی
• جلب رضایت سهامداران، با افزایش فروش و رشد سود
• جلب رضایت مشتریان، با ارائه محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش

افتخارات و گواهینامه‌ها
عضویت رتبه یک در انجمن انبوه سازان اصفهان
گواهینامه مدیریت کیفیت ISO ۹۰۰۱:۲۰۱۵ از شرکت Alliance
گواهی استاندارد ملی تیرچه و خرپای تیرچه در سقف تیرچه بلوک
گواهی استاندارد ملی بتن آماده تا مقاومت C۴۰
گواهی استاندارد بلوک بتنی سقفی در سقف‌های تیرچه بلوک
مجوز تولید آسفالت با ظرفیت ۵۰.۰۰۰ تن
لوح تقدیر حضور در اولین نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کالا
لوح تقدیر حضور در نهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور در کیش
 
 
مشخصات تعدادی از پروژه‌های شاخص شرکت:

پروژه ۱۵۰۰ واحدی نقش جهان اصفهان که در قالب ۲۰ بلوک مسکونی در منطقه شمال شهر اصفهان جهت اقشار مختلف جامعه به بهره برداری رسیده است.

گزارشی از عملکرد شرکت عمران و مسکن اصفهان
 
 
گزارشی از عملکرد شرکت عمران و مسکن اصفهان
 
گزارشی از عملکرد شرکت عمران و مسکن اصفهان
 


پروژه فاز ۳ شیراز که در سال ۹۷ به اتمام رسید. این پروژه در ۵ بلوک با زیربنای کل ۷۰۱۰۲ متر مربع احداث گردیده و کاربری مسکونی -تجاری دارد. تعداد مسکونی ۲۴۲ و تعدادتجاری ۱۴۲ واحد می‌باشد.
گزارشی از عملکرد شرکت عمران و مسکن اصفهان
 

پروژه‌های در حال اجرا (۱۳۹۷)

شرکت عمران و مسکن اصفهان هم اکنون پروژه‌های متعددی در شهر‌های اصفهان، شاهین شهر، شیراز و یزد با حدود ۲۰۰ هزار مترمربع زیر بنای مفید در قالب بیش از ۸۵۰ واحد مسکونی، تجاری و اداری در دست اجرا دارد.

یکی از این پروژه‌ها، پروژه بلوک B۹ شیراز که در مجموع ۱۷۲۴۸ متر مربع مساحت دارد و در ۱۳ طبقه اجرا می‌گردد و مشرف به باغ جنت شیراز می‌باشد.

این پروژه ۳۲ واحد مسکونی، ۲۴ واحد تجاری و ۱۰۰ واحد پارکینگ دارد و از از تاریخ ۹۷/۸/۱ شروع و تا ۹۹/۰۷/۳۰ به طول خواهد انجامید.
 
گزارشی از عملکرد شرکت عمران و مسکن اصفهان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها