mfnews.ir

انتشار: ۱۹:۴۴ - ۱۶ فروردين ۱۳۹۸
کد خبر : ۱۲۳۵۲
تعداد بازدید: ۱۵۰۲
همزمان با روز طبیعت، مجموعه ارم سبز با استقبال کم سابقه و بی نظیر ۸۵ هزار نفر از هموطنان مواجه شد.
به گزارش روابط عمومی ارم سبز از اولین ساعات صبح روز سه شنبه ۱۳ فروردین ماه سال جاری، مردم کلان شهرتهران و مسافران نوروزی برای سپری کردن این روز وارد مجموعه ارم شدند و ضمن استفاده از فضای سبز این مجموعه از خدمات باغ وحش و شهر بازی‌های این مجموعه نیز بهره بردند.
استقبال کم نظیرمردم از مجموعه ارم سبز در روز طبیعت
سید محمد پرهیزگار مدیر عامل ارم سبز ضمن اعلام این رکورد بی نظیرگفت: "با آگاهی از اینکه امسال حضور مردم در مجموعه با استقبال بیشتری همراه است، برای رفاه هم میهنان عزیز نیرو‌های بهره برداری، حراست، آتشنشانی، اورژانس و خدمات از ساعات اولیه این روز به ارائه خدمات به میهمانان و بازدید کنندگان پرداختند. "

وی افزود: "حضور ۸۵ هزار نفر در مجموعه ارم طی یک روز که شامل ۱۳ هزار خودرو و ۳۰ هزار عابر پیاده است، رکوردی جدید در مجموعه ارم محسوب می‌شود که این مهم با همت پرسنل مجموعه ارم و کار گروهی شبانه روزی محقق شد. "

ایشان گفت:: "با تغییرات اساسی که در بهسازی و زیبا سازی فضا‌های داخلی و مسیر‌های عبور و مرور و همچنین رستوران‌های مجموعه صورت گرفته است، مراجعان و میهمانان ارم سبز بیش از پیش می‌توانند از فضا و امکانات این مجموعه لذت ببرند که همین عامل باعث استقبال کم نظیر مردم در روز طبیعت و ثبت ۳ رکورد متوالی در میزان استقبال مردم از مجموعه شد. "
استقبال کم نظیرمردم از مجموعه ارم سبز در روز طبیعت

مدیرعامل ارم افزود: "در راستای مسؤولیت اجتماعی و پرکردن اوقات فراغت و همچنین ایجاد شور و نشاط بین مسافران و میهمانان نوروزی مجموعه در روز طبیعت، جشن نوروزگاه با حضور بازیگران و خوانندگان مطرح سینما و تلویزیون و با اجرای برنامه‌های متنوعی از جمله تئاتر، نقالی خوانی، سیاه بازی، مسابقه و استند آپ کمدی از ساعت‌های ابتدایی حضور هموطنان در مجموعه تا بعد از ظهر به مدت ۸ ساعت بصورت رایگان برگزار شد و مورد استقبال ویژه میهمانان قرار گرفت. "

پرهیزگار همچنین، از همکاری معاونت خدمات شهرداری، مدیریت سازمان آتش نشانی و شهرداری منطقه پنج و تلاش‌های مجدانه کارکنان در آماده سازی مجموعه و فراهم نمودن شرایط مساعد برای حضور میهمانان تشکر و قدردانی کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها