mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۱۶ - ۰۵ شهريور ۱۳۹۸
کد خبر : ۱۲۹۴۱
تعداد بازدید: ۸۶۰
استاندار کهگیلویه وبویراحمد درخواست کرد:
استاندار کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به انتخاب شهرستان لنده به عنوان پایلوت محرومیت زدایی کشوری از سوی بنیاد مستضعفان گفت: اجرای طرح پایلوت محرومیت زدایی در این شهرستان نیازمند همکاری و تلاش جهادی همه مسئولان است.
حسین کلانتری روز سه‌شنبه در گفتگو با ایرنا اظهار داشت: باید از ظرفیت نیرو‌های نخبه انسانی در سطح استانی و ملی برای پیش‌برد اهداف بنیاد مستضعفان در راستای محرومیت‌زدایی به نحو احسن استفاده شود.

پیش برد اهداف بنیاد مستضعفان در
وی بیان کرد: شهرستان لنده دارای قدمت تاریخی و فرهنگ خوبیست که برای توسعه زیر ساخت‌ها نیازمند توجه بیشتر مسئولان برای برون رفت از این مشکلات است.کلانتری بر همکاری همه نهاد‌ها در اجرای برنامه‌های بنیاد مستضعفان تاکید کرد و گفت: استانداری با حساسیت ویژه بر روند اجرای طرح‌های بنیاد مستضعفان نظارت خواهد کرد.
کلانتری تصریح کرد:تاکنون افزون بر ۱۰۰ میلیارد ریال طرح عمرانی و زیربنایی در حوزه‌های مختلف با هدف محرومیت‌زدایی شهرستان لنده در کهگیلویه و بویراحمد تعریف شده است.
کلانتری افزود: این طرح‌ها در بخش‌های مختلف ورزشی، آموزشی، بهداشت و درمان، مخابرات، کشاورزی، آب، راه و سایر طرح‌های اشتغالزایی و تولیدی در حال اجرا هستند.
در شهریور ۹۷ با حضور محمد سعیدی‌کیا، رئیس سابق سازمان بنیاد مستضعفان کشور در نشست شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد شهرستان لنده به عنوان دومین منطقه پایلوت محرومیت زدایی توسط بنیاد مستضعفان کشور انتخاب شد.
گفتنی است شهرستان ۲۱ هزار نفری لنده با پنج هزارو ۵۶۰ خانوار، ۱۰۶ روستا و ۴۱ درصد جمعیت روستایی و ۵۹ درصد جمعیت شهری یکی از شهرستان‌های محروم کشور است .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها