mfnews.ir

انتشار: ۱۹:۰۳ - ۲۰ فروردين ۱۴۰۰
کد خبر : ۱۳۵۳۶
تعداد بازدید: ۱۴۴۶
همزمان با اوج‌گیری موج چهارم شیوع کرونا؛
رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به اوج گیری کرونا در موج چهارم، از اسکان کادر درمانی شهر تهران در برخی هتل‌های بنیاد خبر داد و اعلام کرد: با توجه به تعطیلی کرونایی بسیاری از مشاغل، بنیاد مستضعفان اجاره بهای فروردین ماه املاک تجاری خود را دریافت نمی کند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، سید پرویز فتاح در صفحه شخصی خود با اعلام این خبر نوشت: با اوج‌گیری موج چهارم ‫كرونا‬ براى حمايت از كادر درمان بيمارستان‌های تهران، برخى از هتل‌های ‫بنیاد مستضعفان‬ تا پایان خرداد در اختیار این عزیزان قرار می‌گیرد.

 

رئیس بنیاد مستضعفان در ادامه اعلام کرد: همچنين با توجه به تعطيلى کرونایی بسیاری از مشاغل، اجاره فروردین ماه املاک تجاری بنیاد در سراسر كشور دریافت نخواهد شد.

 

بنیاد مستضعفان اجاره‌بهای املاک تجاری فروردین ماه را دریافت نمی‌کند/ اسکان کادر درمانی پایتخت در برخی هتل‌های بنیاد

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، این بنیاد از آغاز شیوع کرونا تا امروز، برای پنجمین ماه، اجاره بهای املاک تجاری خود را دریافت نکرد و پیش از این در اسفند ماه 98 و همچنین فروردین، اردیبهشت و آذر ماه 99 نیز اجاره بهای املاک تجاری خود را دریافت نکرده بود.

 

همچنین در ابتدای شیوع کرونا نیز هتل های بنیاد مستضعفان در اختیار کادر درمانی تهران برای اسکان این عزیزان قرار گرفته بود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها