mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۴۷ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
کد خبر : ۱۳۵۵۲
تعداد بازدید: ۱۱۷۶
در سال ۹۹ انجام شد:
بنیاد مستضعفان در سال ۹۹ به منظور کمک به تامین شیرخشک، پوشک و همچنین معیشت خانواده‌های پُرنوزاد و کمک هزینه خرید مسکن این خانواده‌ها مبلغ ۲۰ میلیارد تومان را تخصیص داد.

حمایت ۲۰ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان از خانواده‌های پُرنوزاد

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، بنیاد مستضعفان در سال گذشته به منظور حمایت از خانواده‌های پُرنوزاد و نیازمند کشور، مبلغ 20 میلیارد تومان را تخصیص داد که این اعتبار در سه بخش کمک هزینه خرید مسکن، کمک به تامین شیرخشک و پوشک و همچنین کمک معیشتی، در اختیار این خانواده ها قرار گرفته است.

 

بر اساس این گزارش، طی سال 99، از اعتبار 20 میلیارد تومانی مذکور، نزدیک به 9 میلیارد تومان برای تامین مسکن 175خانواده پرنوزاد تخصیص یافت و هریک از این خانواده ها، به طور میانگین بیش از 50 میلیون تومان کمک بلاعوض برای تامین مسکن دریافت کردند.

 

همچنین طی سال گذشته، بنیاد مستضعفان به منظور کمک به تامین مایحتاج این خانواده ها مبلغ 6 میلیارد و 500 میلیون تومان را برای حمایت از 588 خانواده واجد شرایط تخصیص داد.

 

علاوه بر این موارد نیز، در سال گذشته مبلغی معادل 5 میلیارد تومان برای کمک به تامین پوشک و شیرخشک مورد نیاز خانواده های پرنوزداد کشور از سوی بنیاد مستضعفان پرداخت شد.

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، کمک هزینه های مصوب بنیاد برای حمایت از خانواده های پرنوزاد از طریق کمیته امداد و در قالب طرح رحمت در اختیار واجدان شرایط این طرح قرار می گیرد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: