mfnews.ir

انتشار: ۰۸:۴۹ - ۰۸ تير ۱۴۰۰
کد خبر : ۱۳۶۲۵
تعداد بازدید: ۱۱۸۴
همزمان با سفر فتاح به استان اصفهان انجام شد؛
همزمان با سفر رئیس بنیاد مستضعفان به استان اصفهان، تجهیزات مدرن ساخت داخل در صنعت نوشیدنی ایران به بهره برداری رسید. این تجهیزات با حمایت بنیاد، برای نخستین بار در کشور طراحی و ساخته شد.

بهره برداری از تجهیزات ایرانی صنعت نوشیدنی توسط بنیاد مستضعفان/ جلوگیری از خروج 5.8 میلیون دلار ارز از کشور

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، علی خطیبی با اعلام این خبر اظهار کرد: این دستگاه‌ها که مختص کارخانجات نوشیدنی است، پس از طراحی و تولید توسط یکی از شرکت های دانش بنیان، در یکی از کارخانه های تولید نوشیدنی در گروه بنیاد، به بهره برداری رسید.

 

مدیرعامل موسسه تحقیق و توسعه دانشمند با بیان اینکه دستگاه بادکن پریفرم از تجهیزات پیشرفته مورد نیاز در خط تولید بطری‌های نوشیدنی با سرمایه‌گذاری بالغ بر 57 میلیارد تومان طراحی، ساخت و به بهره‌برداری رسیده، اضافه کرد: با طراحی و ساخت این دستگاه که تا پیش از این جزو تجهیزات وارداتی کارخانه های نوشیدنی کشور بود، علاوه بر تامین نیاز خطوط تولید بطری های نوشیدنی، از خروج بیش از 5.8 میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری شد.

 

وی با تاکید بر اینکه طراحی و ساخت این دستگاه‌ها در کمتر از 6 ماه انجام شده است، افزود: با بکارگیری این دستگاه ها، راندمان خطوط تولید این کارخانجات افزایش یافت و خطوط تولید ظرفیت عملی 405 میلیون بطر در سال را دارا می شوند.

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، این دستگاه ها که باعث افزایش ظرفیت 25 درصدی خطوط تولید نوشیدنی می شود، همزمان با سفر سید پرویز فتاح به اصفهان و بازدید از یکی از کارخانجات نوشیدنی بنیاد در این استان، به بهره برداری رسید.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: