mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۲۱ - ۱۰ شهريور ۱۴۰۰
کد خبر : ۱۳۶۷۶
تعداد بازدید: ۱۰۹۶
به‌دنبال موافقت رهبر انقلاب با درخواست کناره‌گیری فتاح از هیئت‌امنای کمیته امداد انجام شد:
رئیس و اعضای هیئت امنای کمیته امداد در پیامی از حضور ارزشمند سید پرویز فتاح در هیات امنای این نهاد تقدیر و قدردانی کردند.

تقدیر رئیس و اعضای هیئت‌امنای کمیته امداد خمینی (ره) از مدیریت جهادی و انقلابی فتاح


به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، متن تقدیر و قدردانی رئیس و اعضای هیات امنای کمیته امداد به شرح زیر است:

 
برادر مکرم و معزز جناب آقای مهندس سید پرویز فتاح
سلام علیکم
 
حضور ذیقیمت و ارزشمند حضرتعالی در دوران مدیریت بر نهاد الهی کمیته امداد امام خمینی(ره) با رویکرد مدیریت جهادی وانقلابی منشا تحولات عدیده‌ای گردید تا جامعه هدف این نهاد که ولی نعمتان ما می‌باشند از این سفره بابرکت، متنعم و هرچه بهتر و بیشتر بهره‌مند گردند. تداوم این حضور با ارزش در هیات امنای این نهاد مقدس و با وصف پذیرش مسئولیت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با اعتماد رهبر معظم انقلاب اسلامی "دامه برکاته" و استفاده از نظرات کارشناسی و دلسوزانه، همراه با کمک و مساعدت‌های زایدالوصف و خالصانه جنابعالی به جامعه هدف این نهاد، زمینه رشد و تحول را در امداد امام(ره) بیش از پیش فراهم آورد.
هم اینک که رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی"دامت برکاته" با تقاضای کناره‌گیری شما از عضویت در هیات امنا کمیته امداد امام خمینی(ره) موافقت فرموده‌اند و امر ایشان هم بر همه مطاع می‌باشد. لازم است تا مراتب قدردانی و تشکر اعضا هیات امنا، مدیران ارشد و مسئولین امداد امام(ره) و جامعه امدادگران و نیز جامعه هدف این نهاد انقلابی به محضر جنابعالی ابلاغ و از خداوند متعال متضرعانه سلامتی، سعادتمندی و توفیق روزافزون جنابعالی را خواستار باشیم. 
امید است همچون گذشته این نهاد مقدس از راهنمایی و مساعدت‌های جنابعالی برخواردار باشد. انشاءالله
 
انتهای پیام/
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: