mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۲۵ - ۱۱ شهريور ۱۴۰۰
کد خبر : ۱۳۶۷۷
تعداد بازدید: ۱۱۹۷
با افتتاح خط سوم تولید در شرکت صنعتی دوده فام انجام شد؛
صبح امروز با افتتاح خط سوم تولید دوده سخت به ظرفیت ۲۰ هزار تُن در سال، شهر دزفول به قطب تولید دوده صنعتی ایران تبدیل و به همت مهندسان ایرانی، صنعت تایرسازی کشور از واردات دوده بی نیاز شد.

تولید دوده در ایران ۲۰ هزار تُن بیشتر شد/ جلوگیری از خروج ۵.۸ میلیون یورو ارز از کشور/ تبدیل دزفول به قطب تولید دوده  

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، صبح امروز سومین خط تولید دوده سخت در شرکت صنعتی دوده فام با حضور سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان، معاون استاندار خوزستان و تعدادی از مسولان استانی افتتاح شد.

 

با افتتاح این خط که ظرفیت تولیدی بالغ بر 20 هزار تن دوده سخت را در سال دارد، شرکت صنعتی دوده فام، به بزرگترین تولیدکننده دوده صنعتی در کشور تبدیل شد و صنعت تایرسازی ایران از واردات دوده به عنوان مهمترین ماده اولیه تولید لاستیک، بی نیاز می شود.

 

این خط تولید که به همت متخصصان ایرانی طراحی و راه اندازی شده است، در شرایطی افتتاح شد که با توجه به داخلی سازی و توان مهندسان کشور، از خروج 5.8 میلیون یورو ارز از کشور جلوگیری شد.

 

افزایش ۲۰ هزار تُنی تولید دوده در ایران/ جلوگیری از خروج ۵.۸ میلیون یورو از کشور/ «دزفول» قطب تولید دوده ایران شد

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، با افتتاح این خط تولید، اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم برای 465 نیروی کار و متخصص فراهم شده و ارزآوری حاصل از صادرات دوده صنعتی به کشورهای اروپایی، افریقایی و آسیایی به حدود 30 میلیون یورو در سال می رسد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها