mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۴۹ - ۲۰ مهر ۱۴۰۰
کد خبر : ۱۳۷۲۶
تعداد بازدید: ۱۱۳۸
با حضور فتاح انجام شد؛
صبح امروز رئیس بنیاد مستضعفان خط تولید پیشرفته سرامیک‌های پرسلان پولیش را در یکی از مجموعه‌های بزرگ تولیدی در صنعت کاشی و سرامیک کشور افتتاح کرد؛ با بهره برداری از این خط تولید که به همت بنیاد مستضعفان راه اندازی شده است، سالانه ۲ میلیون متر مربع به ظرفیت تولید کاشی و سرامیک کشور اضافه شد.

افتتاح خط تولید پیشرفته «سرامیک‌های پرسلان پولیش» به همت بنیاد مستضعفان/ جلوگیری از خروج یک میلیون یورو از کشور با تکیه بر توان مهندسان ایرانی

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، صبح امروز خط تولید مدرن سرامیک‌های پرسلان پولیش با ظرفیت تولید ۲ میلیون متر مربع در سال با حضور سید پرویز فتاح در شهر صنعتی کاوه افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

بنیاد مستضعفان با پای کار آوردن توان فنی و تخصصی مهندسان کشورمان در راه اندازی این خط تولید که احداث و راه اندازی آن نیازمند تکنولوژی بالایی بود، از خروج بیش از یک میلیون یورو ارز از کشور جلوگیری کرد.

 

همچنین با تولید محصولات جدید پرسلان پولیش این مجموعه صنعتی، ۲۰ درصد به ظرفیت صادراتی محصولات تولیدی این مجموعه اضافه شده و زمینه اشتغال مستقیم و غیرمستقیم برای ۳۶۰ نفر ایجاد شده است.

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان با راه اندازی این خط تولید جدید که با سرمایه گزاری ۱۲۹ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به بهره برداری رسیده است، سهم این مجموعه تولیدی از کل تولید کاشی و سرامیک کشور به ۲.۵ درصد ارتقاء یافت.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها