mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۱۲ - ۰۶ آذر ۱۴۰۰
کد خبر : ۱۳۷۹۴
تعداد بازدید: ۶۰۲۳
با صدور حکمی از سوی فتاح؛
صبح امروز با صدور حکمی از سوی رئیس بنیاد مستضعفان، «معاون امور اداری و پشتیبانی بنیاد مستضعفان» منصوب شد.

«معاون امور اداری و پشتیبانی بنیاد مستضعفان» منصوب شد

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، به دنبال انتصاب جواد قناعت معاون سابق امور اداری و پشتیبانی بنیاد به عنوان استاندار خراسان جنوبی، سید پرویز فتاح با صدور حکمی امیر وثوقی را به عنوان «معاون امور اداری و پشتیبانی بنیاد مستضعفان» منصوب کرد.

متن حکم رئیس بنیاد مستضعفان به شرح زیر است:

 

«جناب آقای امیر وثوقی

سلام علیکم

با عنایت به تعهد و تجارب ارزشمند مدیریتی به موجب این حکم به سمت «معاون امور اداری و پشتیبانی بنیاد مستضعفان» منصوب می‌شوید.

تدوین و اجرای برنامه جامع منابع انسانی گروه بنیاد در جهت تکریم و حفظ کرامت کارکنان از طریق ارتقاء خدمات رفاهی و توسعه برنامه‌های عدالت محور و جانشین‌پروری در کنار استفاده از ظرفیت‌های جوانان متخصص، متعهد، مومن و انقلابی و تلاش در جهت چابکسازی و نظارت مستمر و موثر برای کنترل هزینه‌ها با مدیریت جهادی، انقلابی و متعهدانه از جمله وظایف و ماموریت‌هایی است که انتظار می‌رود در راستای سیاست‌ها، برنامه‌ها و ماموریت‌های بنیاد تلاش و کوشش نمایید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله‌العالی در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه پروردگار قادر و متعال خواستارم.

سید پرویز فتاح»

 

«معاون امور اداری و پشتیبانی بنیاد مستضعفان» منصوب شد

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، فتاح همچنین در پیامی با تبریک انتصاب جواد قناعت به عنوان استاندار خراسان جنوبی، از تلاش‌های وی در دوران تصدی در سمت «معاون امور اداری و پشتیبانی» در بنیاد مستضعفان تقدیر و تشکر کرد و از خداوند متعال، توفیقات روزافزون وی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی خواستار شد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها