mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۲۰ - ۰۴ دی ۱۳۹۲
کد خبر : ۶۱۰۸
تعداد بازدید: ۲۰۲۴
رونق اقتصادي و اشتغال زايي نتيجه ملموس سرمايه گذاري بنياد
حجت الاسلام والمسلمين وزیری امام جمعه موقت شهرستان گالیکش ضمن اشاره به نقش كارخانه سيمان پيوند گلستان در منطقه بر همكاري مسوولان و مردم محلي با شركت پيوند گلستان براي رونق منطقه تاكيد كرد .

  حجت الاسلام والمسلمين  وزیری امام جمعه موقت شهرستان گالیکش ضمن اشاره به نقش كارخانه  سيمان پيوند گلستان  در منطقه بر همكاري  مسوولان و مردم محلي با شركت پيوند گلستان براي رونق منطقه تاكيد كرد .

 به گزارش پايگاه خبري بنياد مستضعفان به نقل از پايگاه خبري تحليلي نيلكوه :  خطیب جمعه گالیکش با اهمیت خواندن تولید در استان و کشور گفت: همان گونه که در احادیث و روایات آمده است که برای کمک به نیازمندان، صله رحم و دیگر مسائل در ابتدا باید از نزدیکان خود شروع کنیم، بر همین اساس هم مردم عزیز منطقه وقتی همچین کارخانه ای در استان خودشان وجود دارد برای رونق بیش از پیش منطقه نیازهای خود را برای انجام امور عمرانی از تولیدات همین کارخانه تامین نمایند.

 بنا بر اين گزارش : امام جمعه شهرستان گاليكش با بیان این مطلب که مدیریت جدید کارخانه سیمان سعی در تعامل بیشتر و بهتر با مردم و مسئولان محلی دارد تاکید کرد: کارکنان این کارخانه عموما از نیروهای بومی تشکیل شده است و آن تعداد هم که از سایر نقاط جذب شده اند از جوانان مملکت خودمان هستند.

گفتني است حجت الاسلام وزیری در پایان کارخانه سیمان پیوند گلستان را از کارخانه های مهم استان گلستان برشمرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها