mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۳۰ - ۱۶ دی ۱۳۹۲
کد خبر : ۶۱۴۵
تعداد بازدید: ۳۸۴۴
روز شنبه 14 دی ماه طی مراسمی با حضور آقایان علی دستجری مدیرعامل شرکت هتل های بین المللی پارسیان و اصغر خیامیان معاون توسعه خدمات هتلداری این شرکت ، اعضای هیأت مدیره هتل استقلال ، مدیران هتل های پارسیان آزادی ، اوین ، انقلاب و کوثر تهران و مدیران میانی هتل استقلال ، مهدی براتی به عنوان مدیرعامل جدید هتل پارسیان استقلال منصوب شد .

روز شنبه 14 دی ماه طی مراسمی با حضور آقایان علی دستجری مدیرعامل شرکت هتل های بین المللی پارسیان و اصغر خیامیان معاون توسعه خدمات هتلداری این شرکت ، اعضای هیأت مدیره هتل استقلال ، مدیران هتل های پارسیان آزادی ، اوین ، انقلاب و کوثر تهران و مدیران میانی هتل استقلال ، مهدی براتی به عنوان مدیرعامل جدید هتل پارسیان استقلال منصوب شد .

 به گزارش پايگاه خبري بنياد مستضعفان به نقل از روابط عمومی هتل پارسیان استقلال در این مراسم بعد از تلاوت آیاتی از کلام االله مجید، علی دستجردی طی سخنانی ضمن قدردانی از خدمات احمد مولوی مدیرعامل سابق هتل استقلال و آرزوی موفقیت برای ایشان در مسئولیت های آتی ، آقای براتی را به عنوان مدیر عامل جدید هتل استقلال معرفی کرد .

 بر پایه این گزارش مدیرعامل شرکت هتل های بین المللی پارسیان در بخشی از سخنان خود بر ضرورت تلاش مضاعف مدیرعامل جدید هتل استقلال و تیم مدیریتی این هتل در راستای تحقق برنامه های میان مدت و بلند مدت ابلاغی از سوی هلدینگ سیاحتی بنیادمستضعفان و شرکت هتلهای پارسیان تأکید کرد .

 علی دستجردی با اشاره به مشکلات صنعت گردشگری کشور طی چند سال گذشته از جمله کاهش شدید در حوزه تورهای ورودی ، حفظ سهم بازار توسط گروه هتل های پارسیان برغم مشکلات حاکم بر صنعت هتلداری کشور را از جمله موفقیت های این زنجیره هتلی طی سال های اخیر برشمرد .

 بنابراین گزارش مدیرعامل بزرگترین زنجیره هتلی کشور در ادامه توسعه و تنوع محصول و خدمات را از مهمترین راهبرد گروه هتل های پارسیان اعلام کرد و با اشاره به قابلیت های منحصر بفرد هتل استقلال ، به مدیرعامل جدید این هتل توصیه کرد ضمن توجه هوشمندانه به محیط کسب و کار و بهره برداری بهینه از نقاط قوت این مجموعه اقامتی و پذیرایی ، سهم هتل استقلال را در حوزه میهمانپذیری ارتقاء بخشد .

 به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان استقلال علی دستجردی در بخش دیگری از سخنان خود چشم انداز صنعت گردشگری کشور را با تلاش دولت تدبیر و امید بسیار روشن توصیف کرد و با اشاره به سهم قابل توجه گروه هتل های پارسیان در بازار صنعت گردشگری کشور ، بر نوآوری و استانداردسازی در خدمات در راستای تأمین نیاز مشتریان تأکید کرد .

 برپایه همین گزارش مدیرعامل شرکت هتل های بین المللی پارسیان در پایان از تلاش و خدمات ارزشمند آقای احمد مولوی که در شرایط سخت هتلداری کشور موفق شد هتل استقلال را به شایستگی اداره نماید قدردانی کرد و در ادامه با اشاره به تجارب ارزنده آقای براتی در حوزه های مختلف مدیریتی در هتل های پارسیان از جمله مدیریت در بخش پذیرش ، بازاریابی و فروش ، اقامتی ، غذا و نوشابه و اجرائی در هتل 5 ستاره پارسیان آزادی تهران و مدیرکل هتلهای پارسیان سوئیت اصفهان و پارسیان رامسر ، افزایش درآمدهای عملیاتی، بهبود روشهای انجام کار متناسب با تکنولوژی روز ، توسعه روشهای نوین بازاریابی ، ارتقای برند پارسیان و افزایش سهم بازار، استفاده صحیح از منابع و انرژی و ارتقای کیفیت خدمات هتلداری به سبک میهمان نوازی ایرانی - اسلامی را از مهمترین محورهای برنامه ابلاغی به ایشان در سمت جدید نام برد .

بر پایه این گزارش مهدی براتی مدیرعامل جدید هتل پارسیان استقلال نیز ضمن قدردانی از تلاش آقای احمد مولوی ، مهمترین برنامه های خود را در راستای ارتقای جایگاه هتل استقلال ، فعال کردن باشگاه مشتریان ، تمرکز بر سه بخش غذا و نوشابه ، اقامتی و بازاریابی و فروش ، کاهش هزینه ها ، آموزش مستمر پرسنل و تجزیه و تحلیل مداوم بازار اعلام کرد و در ادامه نیز احمد مولوی ابتدا گزارشی از فعالیت های انجام شده طی مدت مدیریت خود در هتل استقلال را ارائه کرد و سپس از همکاری همه مدیران و کارکنان این هتل قدرشناسی کرد .

براساس این گزارش در انتهای مراسم فوق با اهدای لوح سپاس و هدیه فرهنگی از طرف مدیران و کارکنان هتل استقلال به ا حمد مولوی ، از خدمات ایشان قدردانی شد .

 به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان استقلال متن کامل حکم انتصاب آقای مهدی براتی بدین شرح است : جناب آقای مهدی براتی – با سلام ، نظر به تخصص و شایستگی جنابعالی به موجب این حکم به سمت مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت هتل بین المللی پارسیان استقلال منصوب می گردید . در ایفای این مسئولیت ، انتظار دارد با توکل به حضرت حق جل و علا و بهره گیری از روحیه نشاط و خلاقانه ، برنامه ریزی هدفمند و معطوف نمودن حداکثر توان علمی و مدیریتی در نهادینه نمودن روحیه نظم ، دقت ، سرعت و انعطاف پذیری در انجام مسئولیت ها بمنظور تحقق سند چشم انداز ، مأموریت ، اهداف کلان و استراتژی های مصرح گروه هتلهای بین المللی پارسیان در برنامه میان مدت چهارم بویژه در عرصه های " توسعه سرمایه انسانی و فن آوری "، " ارتقای برند پارسیان و افزایش سهم بازار " ، "افزایش سودآوری " و" ارتقای کیفیت خدمات هتلداری به سبک میهمان نوازی ایرانی – اسلامی " گامهای مفید و موثری بردارید تا انشاا... هتل در جایگاه واقعی خود قرار گیرد .

استفاده حداکثری از ظرفیت های بالقوه با نگرش و اولویت: تکمیل و بهره برداری از طرح توسعه و بازسازی هتل ، افزایش درآمدهای عملیاتی ، بهبود روشهای انجام کار متناسب با تکنولوژی روز ،توسعه روشهای نوین بازاریابی ، استفاده صحیح از منابع و انرژی و اتخاذ تدابیرو روشهای موثر در کاهش هزینه ها بمنظور ارائه قیمت های رقابتی ، همچنین استفاده بموقع از فرصت ها و موقعیت های حمایتی دستگاههای ذیربط صنفی ، توجه مستمر به حفظ پایدار محیط زیست و ایضاً توجه همه جانبه به نیازهای میهمانان داخلی و خارجی هتل از اهم مواردی است که بدان تأکید می شود . امید است با استعانت از خداوند منان ضمن تعامل سازنده و همفکری با کلیه همکاران و مدیران شرکت های وابسته به هلدینگ سیاحتی و بهره گیری از تمام ظرفیت ها ، بتوانید با ایجاد هم افزایی لازم موفق و موید باشید . علی دستجردی – مدیرعامل شرکت هتل های بین المللی پارسیان 14/10/1392

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
خیرخواه گردشگری
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
1
1
انتصاب شایسته آقای براتی را تبریک میگوییم
پرطرفدارترین ها