mfnews.ir

انتشار: ۱۷:۰۳ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۲
کد خبر : ۶۱۹۶
تعداد بازدید: ۱۹۷۶
اولین دور مسابقات دو امدادی در دو رده سنی جوانان و پیشکسوتان در شرکت ارم سبز برگزار شد.

اولین دور مسابقات دو امدادی در دو رده سنی جوانان و پیشکسوتان در شرکت ارم سبز برگزار شد.

روابط عمومی ارم سبز در تشریح این خبر آورد : این مسابقه با هدف افزایش روحیه و ایجاد نشاط بین پرسنل علی الخصوص در بین پرسنل قدیمی مجتمع و با استقبال و حضور  شش تیم چهارنفره از بین جوانان زیر 40 سال و هفت تیم از پیشکسوتان بالای 40  سال  در محل شرکت برگزار و پس از رقابت جذاب و دیدنی این عزیزان در مسیر از پیش تعیین شده با معرفی دو تیم برتر از هر دو گروه حاضر به پایان رسید.

 

مسیر این مسابقه برای رده جوانان حدود 4 و برای پیشکسوتان حدود 2 کیلومتر طراحی و مشخص شده بود که هریک از اعضای تیم بسته به توان و خواست و توافق دیگر اعضای تیم خود مسیر را طی و پرچم در دست خود را به نفر بعدی که از قبل در محل مورد نظر مستقر شده بود داده و وی به همین ترتیب مسابقه را ادامه تا نهایتا نفر آخر تیم مسابقه را در محل آغازش به اتمام برساند.

 

گفتنی استمقام های برتر رده جوانان را به ترتیب تیم صاعقه با عضویت صابر گروسی، مهدی میکائیلو، محمدحسن حسینی و علم ا... پناهی فر و تیم طوفان با عضویت روح ا... قمری، اکبر گروسی، ایوب رضایی و سیدحمید فارغی و مقامهای برتر رده پیشکسوتان را نیز به ترتیب تیم نسیم دریا با عضویت سیداسماعیل موسوی، علی حیدر قدیمی، علیوردی قدیمی و هوشیار اکبری و تیم نسیم خشکی با عضویت جعفر علی رضایی، محمد رنجبر، سیدرضا آدینه و جواد بدرلو از آن خود کردند.

 

از نکات قابل توجه و جالب این مسابقه حضور پیرمردهایی بود که اصلا فکر نمی کردند روزی بتوانند در یک مسابقه ورزشی شرکت و حتی جزو تیمهای برتر نیز شوند که از آن جمله می توان به افرادی همچون جعفرعلی رضایی با 73 سال سن و یا سیداسماعیل موسوی پناه با 60 سال سن اشاره داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها