mfnews.ir

انتشار: ۱۷:۴۲ - ۰۳ اسفند ۱۳۹۲
کد خبر : ۶۲۸۳
تعداد بازدید: ۴۸۲۳
گروه صنایع برق و انرژی صبا در مراسم شرکت‌های برتر 24 گروه اقتصادی، موفق به کسب جایگاه رتبه اول در گروه انرژی بر اساس ارزیابی معتبر IMI-100کشور گردید.

گروه صنایع برق و انرژی صبا در مراسم شرکت‌های برتر 24 گروه اقتصادی، موفق به کسب جایگاه رتبه اول در گروه انرژی بر اساس ارزیابی معتبر  IMI-100کشور گردید.

به گزارش  پايگاه خبري بنياد مستضعفان به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل گروه صبا: در این ارزیابی که بر اساس شاخص های دقیق الگوهای جهانی توسعه سازمان مدیریت صنعتی انجام شد، گروه صبا به عنوان اولین شرکت برتر در گروه انرژی موفق به کسب بالاترین امتیاز شد.

 بر اساس این گزارش در طی مراسم اعطای لوح های یادبود که در روز دوشنبه 28 بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید، مهندس کریم مومنی مدیر عامل گروه صبا به عنوان اولین شرکت دریافت کننده جایزه معتبر IMI-100 به جایگاه دعوت شد و لوح مذکور به دست وزیر محترم صنایع و معادن به ایشان اعطا گردید.گفتنی است گروه صبا  با وجود عمر کمتر از ده سال با برنامه ریزی دقیق و مستمر و توسعه بی وقفه توان بالای نیروگاهی، موفق به کسب این رتبه شایسته شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: