mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۱۵ - ۰۳ خرداد ۱۳۹۳
کد خبر : ۶۴۵۵
تعداد بازدید: ۲۳۸۲
شرکت سیمان تهران موفق به اخذ تائیدیه های مربوط به سیستم های مديريت پايش و اندازه گيري رضايت مشتريان ( ISO10004 – 2012) و مديريت رسيدگي به شكايات مشتريان ( ISO 10002 – 2004 ) شد.

شرکت سیمان تهران  موفق به اخذ تائیدیه های مربوط به سیستم های مديريت پايش و اندازه گيري رضايت مشتريان ( ISO10004 – 2012) و مديريت رسيدگي به شكايات مشتريان ( ISO 10002 – 2004 ) شد.

به گزارش پايگاه خبري بنياد مستضعفان به نقل از روابط عمومي سيمان تهران  :  تائيديه هاي مذكور طي مراسمي توسط مدير عامل شركت  IMQ به سيد عطااله سيدان مدير عامل سيمان تهران اعطا شد .

بنا بر اين گزارش : اعطاي گواهي نامه هاي مزبور به شركت سيمان تهران پس از طراحي، برنامه ريزي و اجراي فرايندهاي اثر بخش در خصوص رسيدگي به شكايات  و سنجش رضايت مشتريان و مميزي توسط شركت معتبر IMQ ايتاليا صورت گرفت.

اين  گزارش مي افزايد  دستاوردهایی که از اجرای سیستم های مذکور برای سیمان تهران حاصل شده عبارتند از :

 در حال حاضر تك تك مشتریان سیمان تهران هر گونه انتقاد ، شکایت و پیشنهادی را از طریق فرآیند ها  زیر ساختها و کانال های ارتباطی ایجاد شده و قابل دسترسی به راحتی به سازمان انتقال می دهند .

 در راستای تعهد مدیریت ارشد سازمان نسبت به رضایتمندی مشتریان، کارکنان بخش فروش و خدمات پس از فروش در خصوص نحوه تکریم مشتریان و اقداماتی که لازم است در راستای افزایش رضایت مشتری انجام دهند ، بطور کامل آموزش دیده و فرهنگ مشتری محوری در سازمان تقویت شده است .

 بازخور فرآیند ارتباط با مشتریان از جمله نظر سنجی ها و رسیدگی به شکایات ، در جلسات کمیته مهندسی فروش و جلسات بازنگری مدیریت جهت شناسایی فرصتهای بهبود و انجام اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه و رفع علل بروز شکایات و نارضایتی های گزارش شده مطرح و از آن ها استفاده می شود .

 از طریق مکانیزم های ارتباطی ایجاد شده ، تشخیص و درک نیازها و انتظارات مشتریان تسهیل شده و به آنها توجه می شود.

 سطح رضایت مشتریان از محصولات و خدمات سیمان تهران ، با سایر رقبا مقایسه و تحلیل می شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها