mfnews.ir

انتشار: ۰۸:۲۴ - ۱۲ خرداد ۱۳۹۳
کد خبر : ۶۴۷۲
تعداد بازدید: ۲۵۱۸
احداث پروژه مسکونی ولنجک با اهداف کلی پروژه که ورود به بازار رقابتی ساختمان‌های بلند مرتبه ،برند سازی، دستیابی به تجارب معماری نوین و جلب اعتماد بازار در تاریخ 21/9/1387 مصوب و تاریخ 31/3/1389 پایان یافت

احداث پروژه مسکونی ولنجک با اهداف کلی پروژه که ورود به بازار رقابتی ساختمان‌های بلند مرتبه ،برند سازی، دستیابی به تجارب معماری نوین و جلب اعتماد بازار درتاریخ 21/9/1387 مصوب و تاریخ 31/3/1389 پایان یافت .

محل پروژه در تهران – خیابان ولنجک – خیابان 16 – پلاک 3 بوده که در زمینی به مساحت 2110 مترمربع وسطح اشغال 60 درصد و ضریب تراکم 120 درصد با زیربنای کل 12100 مترمربع و زیربنای قابل فروش (مفید) 7468 مترمربع به تعداد 34 واحد مسکونی با 37 انباری و 53 پارکینگ با استفاده از بالاترین استانداردها و بهترین مصالح احداث و مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

 

تأثیرات اقتصادی و فرهنگی

در تنظیم قراردادها به نحوی عمل گردید که علاوه بر در نظر گرفتن منافع و سود شرکت رفاه خریداران نیز مدنظر قرار گرفته شود به نحوی که شرایط مطلوبی از لحاظ اقساط پرداختی برای خریداران برنامه ریزی گردید.

منطقه ولنجک از جمله مناطق سطح بالا تهران محسوب می شود و دقت در کیفیت مصالح و روش ساخت از اهمیت ویژه برخوردار بوده که این مهم همواره  مدنظر سازندگان قرار گرفته است .

با توجه به فرهنگ منطقه و استفاده بیش از یک اتومبیل ساکنین سعی گردید برای اکثر واحدها پارکینگ دوم در نظر گرفته شود که در صورت نیاز مالک اقدام به خرید این پارکینگ ها نماید. از طرفی طراحی پارکینگ ها و راهرو و لابی به صورتی می باشد که سکوت حکمفرما بوده و کمترین مزاحمت برای همسایگان ایجاد گردد. رعایت مسائل فرهنگی و ایمنی امکانات مناسب و کیفیت خوب مصالح حداکثر تلاش شرکت عمران و توسعه شهرک قدس در جهت جب رضایت خریداران در این منطقه درطراحی و ساخت مد نظر گرفته شده است . رعایت ارزش های فرهنگی و اسلامی که استقلال حداکثر واحدها و ایجاد فضاهای خصوصی و عمومی مجزا در طراحی معماری از مزایای این مجموعه به شمار می آید.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها