mfnews.ir

انتشار: ۰۹:۰۹ - ۱۳ خرداد ۱۳۹۳
کد خبر : ۶۴۷۸
تعداد بازدید: ۳۱۷۶
واحد فرهنگی هنری باشگاه ایرانیان دبی با همکاری شبکۀ تلویزیونی جام جم و ضمن دعوت از بانوانایرانی مقیم امارات اقدام به برگزاری مسابقۀ آشپزی كرد.

واحد فرهنگی هنری باشگاه ایرانیان دبی با همکاری شبکۀ تلویزیونی جام جم و ضمن دعوت از بانوانایرانی مقیم امارات  اقدام به برگزاری مسابقۀ آشپزی كرد.

به گزارش پايگاه خبري بنياد مستضعفان به نقل از روابط عمومي باشگاه ايرانيان دبي :  مسابقه آشپزي ايراني  طی دو شب در تاریخ های 8 و 9 خرداد 1393 در سالن آمفی تئاتر باشگاه با حضور هنرمندان  صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از جمله مسعود روشن پژوه به عنوان مجری برنامه ، مجید اخشابی ، مجری  معروف و محبوب برنامۀ کودک خاله نرگس ،  برگزار و با استقبال خوب ایرانیان مقیم امارات مواجه شد.

 

بنابر اين گزارش : تعداد شرکت کنندگان در مسابقۀ آشپزی 40 نفر بود كه سوي تيم داوري متشکل از 2 سرآشپز رستوران باشگاه ایرانیان دبی وحسيني سرآشپز  شبکۀ تلویزيونی جام جم حسینی، 6 نفر را از بین شرکت کنندگان برای راهیابی به مرحلۀ دوم انتخاب كردند.

در ادامه مسابقات شش نفر برگزیده ضمن حضور در برنامۀ دوم که جمعه شب مورخ 9 خرداد 1393 اجرا شد، اقدام به طبخ غذای تعیین شده از سوی داوران كرده و سرانجام با قضاوت تعدادی از حضار و هیئت داوران، یک نفر به عنوان برگزیده مسابقه و نفر اول معرفی و  لوح یادبود و جوایز پيش بيني شده از سوي باشگاه ایرانیان دبی را دريافت كرد .

 

شایان ذکر است که شبکۀ جهانی جام جم با اعزام گروهی متشکل از تصویر بردار، تدوینگر و کارگردان اقدام به تصویر برداری از برنامه نموده و پس از مونتاژ و تدوین نهایی ، طبق جدول زمانی ذیل از شبکه های جام جم پخش خواهد شد:

•غذای ایرانی در جام جم 1 ، ساعت 20:00 به وقت اروپای مرکزی برابر با ساعت 22:30 دقیقه به وقت تهران در روزهای جمعه و شنبه 16 و 17 خرداد ماه

•غذای ایرانی در جام جم 2 ، ساعت 20:00 به وقت مرکز آمریکا برابر با ساعت 06:00 به وقت تهران در روزهای جمعه و شنبه 16 و 17 خرداد ماه

•غذای ایرانی در جام جم 3 ، ساعت 19:50 دقیقه به وقت سیدنی برابر با ساعت 14:20 دقیقه به وقت تهران در روزهای یک شنبه و دوشنبه 18 و 19 خرداد ماه

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها