mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۳۳ - ۲۰ خرداد ۱۳۹۳
کد خبر : ۶۴۹۵
تعداد بازدید: ۲۸۳۲
پروژه مجتمع تجاري مسكوني ايرانيان:
شرکت خانه ایرانیان براساس سیاست های کلان مبنی بر گسترش فعالیت های اجرائی، سرمایه گذاری و پیمانکاری وبا عنایت به وجود بازار تقاضای گسترده در بخش مسکن پروژه احداث مجتمع تجاري مسكوني ايرانيان را در دستور كار قرار داد.

شرکت خانه ایرانیان براساس سیاست های کلان مبنی بر گسترش فعالیت های  اجرائی، سرمایه گذاری و پیمانکاری وبا عنایت به وجود بازار تقاضای گسترده در بخش مسکن بطوری که تمامی طیف های سرمایه گذار  را در این بخــش اقناع می نماید و همچنین کسب سود مناسب و اعتبار با تعریف و اجرای پروژه های مناسب از اهداف مدیریت شرکت در جهت حفظ و ارتقاء سطح فعالیتهای عملیـاتی می باشد. 

 لذا در جهت رسیدن به اهداف مذکور و با توجه به بررسی های انجام شده توسط واحدهای فنی و اجرائی شرکت براساس فرصت ها و زمینه های موجود در خصوص سرمایه گذاری درکلان شهر تهران و وجود بستر مناسب و با توجه به نحوه طراحی پروژه شهرک قدس و دارا بودن واحدهای تجاری و مسکونی و تأسیسات برقی و مکانیکی مناسب همچنین تأمین پارکینگ جهت تمامی واحدها و نیز موقعیت مکانی پروژه فوق و براساس بررسی های انجام شده و به دلیل زود بازده بودن طرح فوق انتخاب واجرا گردیده است .

 

مشخصات طرح

طرح احداث مجتمع مسكوني تجاری ایرانیان شامل ( 16 واحد مسکونی  و 24 واحد تجاری ) در اردیبهشت ماه سال 81 در زميني به مساحت 744 مترمربع با زيربنايكل 4684.1 متر مربع و زيربنايمفيد قابل فروش 2947 متر مربع  در تهران- شهرک قدس- فاز 6 - انتهايخيابانايوانک - خيابان گل افشان - نبشخيابانيکم  توسط شركت خانه ایرانیان اجرا شده است.

پروژه مذكور در تاريخ 21/9/87 در ستاد برنامه به تصویب رسیده و در تاريخ04/07/89 مصوبه اختتام در ستاد برنامه بررسی و به تصویب رسیده است.

  

تاثیرات اقتصادی ،فرهنگی و اجتماعی پروژه

طرح مذکور و تدوین برنامه فیزیکی آن، بر اساس ضوابط و استاندارد ملی کشور و همچنین با در نظر گرفتن نیازها و تجربیات ساختمان های  مشابه، انجام گرفته است.

هدف کلی پروژه ساخت ساختمان تجاری مسکونی ایرانیان با شناخت قاعده و قانونمندی های حاکم بر این فضا می باشد. که این هدف کلی خود اهداف تبعی زیر را نسبت به مجموعه در بر خواهد داشت:

1. ساخت یک مجموعه ی معنا دار با تاکید بر عناصری چون محله و همچنین واحدهای همسایگی.

2.تاکید بر مبنای ادراکی و روانشناختی محیط با استفاده از رنگ و بافت و نماد ونشانه ها برای ایجاد وضوح و میل به خوانایی بیشتر با محیط و قشر استفاده کننده.

3.تاکید بر اجرای یک مجموعه با امکان تسهیل دسترسی ها

4.ساخت واحدهایی  که امنیت جسمی و ذهنی و روحی ساکنین را فراهم نماید.

5.ساخت واحدهایی متناسب با قدرت مالی استفاده کننده گان.

6.ایجاد ارزش افزوده و کسب درآمد

7.افزایش تجربه و توان اجرایی پروژه های مشابه

8.استفاده از ظرفیت خالی رشته ابنیه و جذب ریالی بالا به منظور حفظ رتبه شرکت

9.ایجاد اشتغال و بکارگیری نیروهای متخصص شرکت در پروژه‌های ساختمانی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها