mfnews.ir

انتشار: ۰۰:۴۲ - ۲۴ خرداد ۱۳۹۳
کد خبر : ۶۵۰۲
تعداد بازدید: ۴۶۰۴
دبیر فدراسیون کاراته کشور در بازدید از شرکت فولاد کاوه جنوب کیش:
با حضور دبیر فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران؛راه اندازی باشگاه کاراته شرکت فولاد کاوه جنوب کیش کلید خورد

با حضور دبیر فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران؛راه اندازی باشگاه کاراته شرکت فولاد کاوه جنوب کیش کلید خورد

 با حضور دکتر محسن آشوری عضو هیات رییسه سازمان جهانی کاراته و ریاست کیوکوشین کاراته ایران و خاورمیانه و شیهان فرهاد جلیلیان عضو هیات رییسه فدراسیون کاراته و پرویز ابراهیمی معاون منابع انسانی و علی اصغر توحیدی مشاور فرهنگی مدیرعامل و عضو ارشد فدراسیون کاراته، راه اندازی باشگاه فرهنگی ورزشی کاراته در شرکت فولاد کاوه جنوب کیش امکان سنجی و بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش؛ در ابتدای این نشست پرویز ابراهیمی، معاون منابع انسانی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش ضمن عرض خیرمقدم به معرفی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش پرداخت و عملکرد این شرکت را تشریح کرد. معاون شرکت فولاد کاوه جنوب کیش از آمادگی کامل این شرکت برای تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی کاراته در این مجموعه خبرداد و افزود: کارکنان این شرکت و کارکنان شرکت های پیمانکار مستقر در این مجموعه همگی جوان هستند که بهترین ظرفیت برای ورزش در مجموعه محسوب می شوند.

ابراهیمی در ادامه گفت: مجموعه های توانمند و بخشی از جامعه تنها به فوتبال نگاه می کنند و از رشته های دیگر غافل هستند و با توجه به اینکه فوتبال در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس و مجموعه های صنعتی همجوار سهم داشته است، ما به دنبال راه اندازی رشته دیگری از ورزش بودیم که طی بررسی  و مشورت های به عمل آمده کاراته را انتخاب کردیم و اکنون نیز به دنبال راه اندازی این باشگاه فرهنگی ورزشی هستیم. این مقام مسئول ضمن تقدیر و تشکر از حضور اساتید و نمایندگان فدراسیون کاراته در بندرعباس افزود: ما به دنبال ایجاد ورزش همگانی و قهرمانی در این باشگاه خواهیم بود و امید داریم فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی نیز به طور مستقیم جهت راه اندازی و ارتقای کیفی و کمی این ورزش این شرکت را مورد حمایت ویژه قرار دهد و این مجموعه نیز برای تامین امکانات مورد نیاز تمام تلاش خود را به کار خواهد بست که راه اندازی سالن اختصاصی کاراته در چند ماه آتی در شرکت فولاد کاوه جنوب کیش نخستین اقدام عملی این مجموعه خواهد بود.

در ادامه این آیین علی اصغر توحیدی، مشاور فرهنگی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش نگاه به ورزش را یک تکلیف دانست و تصریح کرد: امید ما ایجاد بستری مناسب برای رشد جوانان در عرصه های فرهنگ و ورزش است. علی اصغر توحیدی در ادامه اظهار امیدواری کرد؛ فدراسیون کاراته به طور مستمر با اعزام مربیان عالی رتبه نسبت به برگزاری کارگاه های تخصصی و ارائه و انتقال نکات به روز به اعضای این باشگاه اقدام نماید.

در ادامه محسن آشوری، دبیر فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز من با حضور در مجتمع عظیم صنعتی به خودم به عنوان یک ایرانی و ایران اسلامی افتخار کردم و در واقع همان گونه که یک ورزشکار در میادین ورزشی با کسب موفقیت و بالا بردن پرچم جمهوری اسلامی غرورآفرینی می کند، شما نیز در عرصه صنعت با تولید و حرکت برای پویایی و خودکفایی کشور عزیزمان غرورآفرینی می کنید که امید می رود با این رویکرد مثبتی که این مجموعه در پیش گرفته است در هر دو عرصه ورزش و صنعت موجب افتخارآفرینی برای ایران عزیز گردد.

دبیر فدراسیون کاراته که در جمع معاونین شرکت فولاد کاوه جنوب کیش سخن می گفت؛ ادامه داد: برای رسیدن به توسعه ورزش بایستی اولویت اول را ایجاد ورزش همگانی قرار دهیم و بی شک اگر در این امر موفق بودیم ورزش قهرمانی نیز از دل ورزش همگانی متولد خواهد شد. بر همین اساس سیاست فدراسیون کاراته نیز بر این است که از اکثریت کمی به اقلیت کیفی برسد و در این راستا این فدراسیون جهت راه اندازی و توسعه ورزش کاراته در شرکت فولاد کاوه جنوب کیش از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود و فدراسیون حمایت های معنوی و علمی خود را استمرار خواهد بخشید.

در پایان این نشست نیز میهمانان به همراه کارشناسان از کارخانه احیاء مستقیم و پروژه های در دست اجرا بازدید و محلی را نیز برای تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی کاراته در شرکت فولاد کاوه جنوب کیش تعیین کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها