mfnews.ir

انتشار: ۱۹:۱۴ - ۲۰ تير ۱۳۹۳
کد خبر : ۶۵۸۱
تعداد بازدید: ۱۹۸۷
هتل پارسیان آزادی تهران در سایت Trip advisor مورد توجه گردشگران خارجی قرار گرفت شد.

هتل پارسیان آزادی تهران در سایت  Trip advisor مورد توجه گردشگران خارجی قرار گرفت شد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی هتل پارسیان آزادی :  Trip advisor از معتبرترین سایت های اینترنتی برای برقراری ارتباط و تبادل نظر بین گردشگران است. در این سایت گردشگرانی که به شهرها و کشورهای مختلف دنیا سفر کرده اند نظراتشان را درباره تمامی جزییات از جمله اقامت تا رستوران و خطوط هوایی و ... ثبت کرده وسپس توسط سایر گردشگران مورد ارزیابی و امتیاز دهی قرار  می گیرد وافرادی نیز که قصد دارند به مقصد جدیدی سفر کنند از اطلاعات گردشگران دیگر استفاده می کنند.

 

بنا بر این گزارش : عملکرد این سایت شبیه کارکرد وب دو است که محتوای آن توسط بازدیدکنندگانش که همان گردشگران هستند تهیه و ارزشیابی می شود به طوری که بیش از ۴۰ میلیون نفر گردشگر در این سایت نظرات و ایده های خودشان را در رابطه با هر آن چه مربوط به سفر است، ابراز کرده اند .

این سایت با شعار "حقیقت را دریابید ، سپس سفر کنید”، یکی از  سایت های معتبر در زمینه معرفی مقصد گردشگری به شمار می رود. به طور مثال، شاید عکس هایی که در سایت یک هتل از اتاق ها در معرض نمایش قرار می گیرد با عکس هایی که یک گردشگر از اتاق های همان هتل می گیرد، متفاوت باشد، این اختلاف را در tripadvisor می توان مشاهده کرد.

 

این گزارش می افزاید : معرفی بهترین مراکز اقامتی و تفریحی و … در هر سال و هر هفته، از خدمات این سایت به شمار می رود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها