mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۱۴ - ۳۰ تير ۱۳۹۳
کد خبر : ۶۶۲۲
تعداد بازدید: ۲۱۶۰
با احداث فاز دوم هتل پارسیان کوثر:
هتل کوثر اصفهان در کنار پل تاریخی سی و سه پل اصفهان برای گردشگران داخلی و خارجی شناخته شده و تقاضای روز افزون آنان موجب شد با اجرای طرح توسعه در فاز دوم ،احداث 24 واحد سوئیت در سال 86 آغاز و از ابتدای سال 93 پذیرای میهمانان داخلی و خارجی باشد.

 هتل کوثر اصفهان در کنار پل تاریخی سی و سه پل اصفهان برای گردشگران داخلی و خارجی شناخته شده و تقاضای روز افزون آنان موجب شد با اجرای  طرح  توسعه  در فاز دوم ،احداث 24 واحد  سوئیت در سال 86 آغاز و از ابتدای سال 93 پذیرای میهمانان داخلی و خارجی باشد.

مشخصات عمومی پروژه

         سوئیت های احداثی هتل پارسیان  کوثر دارای 24 سوئیت است که 6واحد آن سوئیت رویال با متراژ 86 متر و 18واحد دیگر سوئیت جونیور با متراژ 63 الی 85 متر می باشد . این هتل با 9800 متر مربع زیربنا با سه طبقه اقامتی و همچنین دارای دو طبقه پارکینگ و دوطبقه سالن 500 نفره ویژه مجالس و مراسم و یک طبقه ویژه خدمات تفریحی ورزشی در سال 86 آغاز وبا تلاش وسیع متخصصان داخلی از ابتدای سال 93 پذیرش میهمان را آغازکرد.  

تاثیرات اقتصادی

               با احداث هتل جدید، کل پرسنل هتل از 257 نفر به 141 نفر کاهش یافت لکن در ازای نیروهای بازنشسته ،نیروهای تحصیل کرده جذب شدند و میانگین سنی آنان کاهش یافته و ضمن  استفاده از تجربیات پرسنل قدیمی در جذب میهمانان از خدمات پرسنل جدید برای توسعه فعالیتهای هتل کمک گرفته شده است.از طرفی برای افزایش راندمان کارآیی پرسنل دوره های تخصصی آموزشی برای پرسنل هتل برگزار و همین آموزشها موجب توسعه فعالیتها و رونق اقتصادی در هتل و منطقه شده است وبا احداث این هتل و پیش بینی ضریب اشغال 72 درصد بازگشت سرمایه آن پنج ساله خواهد بود.

برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز هتل ، دانش آموختگان هتلداری جذب شده اند . ضمن اینکه برای تجهیز آشپزخانه جهت سرویس دهی کل هتل ، آشپز و میهمانداران ماهر جذب و آموزش دیده اند.

با توسعه فعالیت هتل ،یک واحد تور گردانی در هتل راه اندازی شده که حضور یک متخصص تورگردان که به چند زبان آشنایی دارد تورهای منطقه ای را برگزار می کند.در همین راستا گردشگران خارجی بیشتری از کشورهای استرالیا ،کانادا، ایتالیا، چین وهنگ گنگ میهمان هتل شده اند.

تاثیرات فرهنگی اجتماعی

            به منظور تامین امنیت میهمانان، سیستم جدید آتش نشانی در تمامی سوئیت ها و طبقات هتل نصب شده که با ضریب ایمنی بالا  توسط سیستمهای پیشرفته کامپیوتری کنترل می شوند  که موجبات رفاه و آسایش میهمانان را فراهم کرده است.

ازطرفی برای مواقع اضطراری یک مخزن آب 5000لیتری تعبیه، ضمن اینکه برق اضطراری اتوماتیک نیز برای کل هتل در نظر گرفته شده است به همین جهت میهمانان آرامش خاطر کامل دارند که قطع برق و آب ندارند.

هتل کوثر اصفهان با استفاده بهینه در مصرف انرژی هم اکنون به سمت هتل سبز پیش می رود و با اخذ گواهینامه ایزو در چند سال پیاپی توانسته رضایت مشتریان را جذب کند.

همکاری با مراکز علمی و دانشگاهی و ادارات دولتی در جهت برگزاری سمینارها ی علمی از جمله گامهای موثر هتل کوثر در جهت جذب رضایت مخاطبان می باشد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها