mfnews.ir

انتشار: ۲۰:۱۱ - ۱۸ مرداد ۱۳۹۳
کد خبر : ۶۶۷۱
تعداد بازدید: ۳۱۳۸
بیش ازیک هزار کودک تهرانی در حمایت از کودکان بی پناه و بی دفاع غزه با تجمع در پارک ارم انزجار خود را از جنایات رژیم صهیونیستی اعلام کردند.

بیش ازیک هزار کودک تهرانی در حمایت از کودکان بی پناه  و بی دفاع غزه با تجمع در پارک ارم انزجار خود را از جنایات رژیم صهیونیستی اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ایرج جهانگیر مدیر عامل پارک ارم با اعلام خبر فوق گفت : با هماهنگی بسیج شهرداری کلان شهر تهران و بسیج دانش آموزی مناطق بیش از یک هزار کودک تهرانی در18 مرداد و در صبح آغازین روز هفته  با حضور در پارک ارم و در حالی که پرچم فلسطین و تصاویر کودکان به خاک و خون کشیده غزه را در دست داشتند اعتراض خود را به اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی اعلام کردند .

وی افزود: در این مراسم که ازساعت 10 تا 14 ظهر ادامه داشت  کودکان بعد از تجمع در   پارکینگ شهربازی پارک ارم  با سر دادن شعار های : مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل به صورت نمادین در پارک ارم  راهپیمایی کردند.

 

ایرج جهانگیر گفت : کودکان  در حالی که باعث تهیج و تاثر افراد بزرگسال حاضر در مجموعه شده بودند حتی در پایان مراسم  با در دست داشتن پرچم فلسطین و عکس هایی از مظلومیت کودکان غزه از امکانات مجموعه استفاده کرده و شعار سر می دادند  به طوری که کارکنان مجموعه ارم نیز ضمن تاثر همزمان با آنها همنوایی می کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها