mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۳۸ - ۱۵ شهريور ۱۳۹۳
کد خبر : ۶۷۶۶
تعداد بازدید: ۱۴۶۰
سیمان پیوند گلستان با شرکت در نمایشگاه تخصصی صنعت و ساختمان آمل ضمن تعامل با مخاطبان جایگاه برند تجاری منطقه ای خود را تقویت کرد .

سیمان پیوند گلستان با  شرکت در نمایشگاه تخصصی صنعت و ساختمان آمل ضمن تعامل با مخاطبان جایگاه برند تجاری منطقه ای خود را تقویت کرد .

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان پیوند گلستان : نمایشگاه  مذکور که از سوم شهریور ماه به مدت 4  روز در ر شهرستان آمل برپا شده بود، با استقبال بیش از هشتاد شرکت از سراسر کشور کار خود را آغاز کرد در حالی که بسیاری از کار های  ارائه شده برای اولین بار و به عنوان کارهای نو در معرض دید بازدید کنندگان قرار می گرفت .

 

بنا بر این گزارش : شرکت سیمان پیوند گلستـان یکی از معدود غرفه های شلـوغ در نمایشگاه به شمار می آمد و حضور شرکت پیوند در نمایشگاه این فرصت را برای علاقمندان ایجاد می نمود که از نزدیک با این کارخانه و مزیت های رقابتی  محصولات آن بیشتر آشنا شوند .

 

لازم به ذکر است شرکت سیمان پیوند گلستان درطی یکسال گذشته با برنامه ریزی های مدون در امر اقناع و ترغیب مشتریان و معرفی مزیت های رقابتی  محصولات خود در بازارهای خارجی و داخلی ضمن ارزیابی قبلی در نمایشگاه های متعددی شرکت کرده است .

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها