mfnews.ir

انتشار: ۰۹:۵۸ - ۱۹ شهريور ۱۳۹۳
کد خبر : ۶۷۷۱
تعداد بازدید: ۳۴۶۴
حین بازدید از اردوگاه بنیاد علوی در لواسان صورت پذیرفت :
مهندس سعیدی کیا به همراه موسی برزگری مدیر عامل بنیاد علوی ضمن حضور در مجتمع اردوگاه امام خمینی (ره) لواسان، از اردو های تابستانی «علوی» بازدید کرده و در گفت و گویی صمیمانه با دانش اموزان شرکت کردند .

مهندس سعیدی کیا به همراه موسی برزگری مدیر عامل بنیاد علوی  ضمن حضور در مجتمع اردوگاه امام خمینی (ره) لواسان،  از اردو های  تابستانی «علوی» بازدید کرده و در گفت و گویی صمیمانه با دانش اموزان شرکت کردند .

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی بنیاد علوی : مهندس  محمد سعیدی کیا ریاست بنیاد مستضعفان به همراه موسی برزگری و تنی چند از مدیران بنیاد علوی  ضمن بازدید از اردوگاه امام خمینی (ره)  لواسان و شرکت در  برنامه فرهنگی و هنری آخرین اردوی تابستان 1393 با دانش آموزان , مدیران و دست اندرکاران اردوهای علوی  گفت و گو کردند.

 

بنابراین گزارش :  ریاست بنیاد مستضعفان پس از بازدید  از اردوگاه و گفت و گو با دست اندرکاران برگزاری اردو ها  ، در برنامه فرهنگی هنری  دانش آموزان شرکت کرده و بعد از برنامه  قرائت قرآن مجید و تواشیح با دانش آموزان گفت و گو  واز آنها در خواست کرد تا  نظرات , پیشنهادات و انتقادات خود در رابطه با برنامه های خدماتی و فرهنگی اردوگاه را به صورت مکتوب برای جمع بندی به مدیریت اردوگاه ارائه دهند  .

 

این گزارش می افزاید  وی همچنین در دیدار با کارکنان اردوگاه ضمن تشکر از زحمات و تلاش آنها از جمله علی امیدی مدیر عامل قبلی بنیاد علوی ،  ابزار امیدواری کرد تا اردوهای علوی در سال آینده نیز با کیفیتی  بیش از پیش برنامه ریزی و برگزار شود .

 گفتنی است اردو های علوی امسال با حضور بیش از 15 هزار دانش آموز از سراسر کشور در اردوگاههای  بنیاد علوی در لواسان و آبعلی  برگزار شد و گروه های دانش آموزی معرفی شده از  سوی ادارات آموزش و پرورش استان در مقطع تحصیلی راهنمایی  به مدت یک هفته در برنامه های فرهنگی ، هنری ، ورزشی و آموزشی  شرکت کردند .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها