mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۲۴ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۳
کد خبر : ۶۷۸۴
تعداد بازدید: ۲۰۰۳
طی حکمی از سوی سرپرست فدراسیون اسکی
با هدف توسعه ورزش همگانی اسکی به ویژه درپایتخت از سوی ناصر طالبی سرپرست فدراسیون اسکی سید محمد رضا پرهیزکار به عنوان رئیس کمیته همگانی فدراسیون معرفی شد .

با هدف  توسعه ورزش همگانی اسکی به ویژه درپایتخت از سوی ناصر طالبی سرپرست فدراسیون اسکی سید محمد رضا پرهیزکار به عنوان رئیس کمیته همگانی فدراسیون معرفی شد .

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان : ناصر طالبی سرپرست فدراسیون اسکی ، با توجه به تجربیات سید محمد رضا پرهیزکاردر فعالیت های گردشگری و تمرکز ورزش اسکی در نزدیک ترین محل ورزش های زمستانی به پایتخت سید محمد رضا پرهیزکار مدیر عامل شرکت تله کابین توچال را به سمت مسئول کمیته همگانی فدراسیون منصوب کرد .

 بنابراین گزارش : در نشست مشترک که با حضور ناصر طالبی سرپرست فدراسیون اسکی ، سید محمد رضا پرهیزکار مدیر عامل شرکت تله کابین توچال ، علی عمران سولقانی دبیر فدراسیون و روشن پور عضوهیئت رئیسه فدراسیون برگزار شد طرفین به بحث وتبادل نظر پیرامون همکاری های مشترک و تعامل در اجرای برنامه ها پرداختند .

در این نشست طالبی با اشاره به اهمیت ورزش همگانی و توسعه اسکی در این بخش گفت : این کمیته نقش بسیار اساسی و پر رنگی را در اجرای برنامه های فدراسیون دارد که با توجه به سوابق آن، احیا آن و معرفی افراد مجرب در این کمیته مورد نیاز بود . امیدوارم با ایجاد و ترسیم طرح برنامه ملی در این زمینه شاهد شکوفائی این رشته در بخش همگانی و ساماندهی و سازماندهی افراد علاقمند به اسکی در فدراسیون باشیم .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها