mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۱۵ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۳
کد خبر : ۶۸۰۱
تعداد بازدید: ۳۰۹۵
روز سه شنبه 18 شهریورماه 1393، پروژه‌های عمرانی شرکت ساختمان و عمرانی «دی» در شهر قم مورد بازدید آیت ا... ری شهری عضو مجلس خبرگان رهبری، شهردار، اعضای شورای شهر و جمعی از مسوولان شهرداری قرار گرفت.

 روز سه شنبه 18 شهریورماه 1393، پروژه‌های عمرانی شرکت  ساختمان و عمرانی «دی»  در شهر قم مورد بازدید آیت ا... ری شهری عضو مجلس خبرگان رهبری، شهردار، اعضای شورای شهر و جمعی از مسوولان شهرداری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بیناد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت دی : طی این بازدید میهمانان شرکت  از پروژه طراحی و احداث پل بلوار جمهوری اسلامی شهر قم که توسط شرکت دی در حال اجرا می باشد، بازدید و در جریان آخرین وضعیت پیشرفت آن قرار گرفتند.

بنا بر این گزارش : در پایان این بازدید آیت ا... ری شهری اظهار داشت اقدامات صورت گرفته در عرصه مديريت شهري خوشحال كننده است و شاهد تحولات عظيمي در عرصه عمران و آباداني قم بوده‌ايم.

عمليات اجرايي اين پروژه از بهمن سال 1390 توسط شركت دي آغاز شد. اين پروژه با هدف روان‌سازي ترافيك و بهبود عبور و مرور در هسته مركزي شهر قم و كاهش حجم ترافيك در ميدان جانبازان اجرا شده است.

اين گزارش در مورد مشخصات معبر مذکور می افزاید :  پل با طول دو هزار و دویست متر در دو لاین رفت و برگشت و هر یک در سه باند عبوری، با هدف اتصال مناطق دو و چهار شهری قم، از ميدان سپاه در منطقه چهار واقع در بلوار جمهوري اسلامی شروع شده و پس از عبور از خيابان‌هاي بلوار امين، ساحلي، بلوار زائر، بلوار امام رضا (ع) و خط راه‌آهن، به خيابان جواد الائمه (ع) در منطقه دو مي‌رسد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها