mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۱۷ - ۳۱ شهريور ۱۳۹۳
کد خبر : ۶۸۱۶
تعداد بازدید: ۱۶۸۴
همزمان با شروع هفته دفاع مقدس ، نمایشگاه عکس ویژه دلاوریهای رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس از تاریخ 31 شهریور لغایت 6 مهر به مدت یک هفته در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران جهت بازدید و استفاده عموم دایر شد .

 همزمان با شروع هفته دفاع مقدس ، نمایشگاه عکس ویژه دلاوریهای رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس از تاریخ 31 شهریور لغایت 6 مهر به مدت یک هفته در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران جهت بازدید و استفاده  عموم دایر شد .

 به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی مجموعه شهید چمران: همزمان با شروع هفته دفاع مقدس ، نمایشگاه عکس ویژه دلاوریهای رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس  در برابر تجاوز مزدوران بعثی و با هدف ارج نهادن و تجلیل از رشادتهای عزیزان رزمنده و فداکاری غیور مردان بسیجی در دوران جنگ تحمیلی از تاریخ 31 شهریور لغایت 6 مهر به مدت یک هفته در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران جهت بازدید و استفاده  عموم دایر شد .

بنا بر این گزارش : با توجه به اینکه عمده مراجعین این مجموعه را جوانان و نوجوانان تشکیل میدهند بر پایی این نمایشگاه تاکنون توانسته  است بازتاب خوبی در بین اقشار جوانان داشته باشد .

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها