mfnews.ir

انتشار: ۰۹:۵۷ - ۱۶ مهر ۱۳۹۳
کد خبر : ۶۸۵۹
تعداد بازدید: ۲۶۵۲
موسسه فرهنگی موزه های بنیاد برگزار می کند:
موسسه فرهنگی موزه های بنیادمستضعفان درآستانه روز جهانی کودک و با هدف حمایت از کودکان کار و خیابان « نمایشگاه شاهنامه برای کودکان» را برگزار می کند.

موسسه فرهنگی موزه های بنیادمستضعفان درآستانه روز جهانی کودک و با هدف حمایت از کودکان کار و خیابان « نمایشگاه شاهنامه برای کودکان»  را  برگزار می کند.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی موزه های بنیاد :  نمایشگاه خیریه مذکور با پشتیبانی اداره خزانه های موسسه که با هدف شناساندن شاهنامه به کودکان و نمایش تخیلات آنها بر روی بوم‌های نقاشی برپا می شود حاصل تلاش ، مشاور و تدریس پروانه اسماعیل زاده است که از دو سال پیش کلاس های شاهنامه را برای کودکان برگزار کرده  ضمن اینکه  آموزش و سرپرستی اجرای نقاشی‌ها  نیز بر عهده  فرزانه عبادی‌فرد بوده است.

بنابراین گزارش: تمامی منافع حاصل از فروش نقاشی های کودکان، به کودکان کار و خیابان اختصاص داده می شودو علاوه بر آن تعدادی از آثار هنرمندان آزاد همسو با این حرکت فرهنگی و انسان دوستانه، به معرض نمایش و فروش گذاشته می شود و مراسم شاهنامه خوانی و اجرای نمایش های متنوع ، از دیگر برنامه های فرهنگی پیش بینی شده این نمایشگاه است.

 نمایشگاه «شاهنامه برای کودکان » در محل گالری ساختمان دفینه،واقع در خیابان میرداماد جنب بانک سینا روز جمعه مورخ 18 مهر ماه از ساعت 10 صبح به مدت یک روز برگزار می شود .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
یکی از اعضای سایت اتقیا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۹
0
0
از زحمات بنیاد مستضعفان به جهت برگزاری این برنامه فرهنگی خیریه سپاسگزارم
پرطرفدارترین ها