mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۳۸ - ۱۶ مهر ۱۳۹۳
کد خبر : ۶۸۶۷
تعداد بازدید: ۱۳۸۹
کارخانه سیمان نهاوند موفق به دریافت گواهینامه استاندارد تولید سیمان پرتلند پوزولانی از سازمان ملی استاندارد ایران شد.

کارخانه سیمان نهاوند موفق به دریافت گواهینامه استاندارد تولید سیمان پرتلند پوزولانی از سازمان ملی استاندارد ایران شد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی، در سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی، شرکت سیمان نهاوند موفق به دریافت گواهینامه استاندارد سیمان پرتلند پوزولانی گردید و به جمع تولیدکنندگان این نوع سیمان در کشور پیوست.

با اخذ این استاندارد، تولیدات این کارخانه به چهار نوع رسید. پیش از این سیمانهای تیپ 425-1 ، تیپ 2 و  تیپ 5 از تولیدات کارخانه سیمان نهاوند بوده که با دریافت این استاندارد قابلیت رقابت تولیدات این شرکت افزایش یافت.

لازم بذکر است   مجموعه پرسنل این شرکت با کار جهادی، همواره در راستای بهبود کیفیت تلاش داشتند که از آن جمله دریافت گواهینامه تأیید صلاحیت آزمایشگاه 17025، گواهینامه‌های مدیریت کیفیت (ایزو 9001:2008)، مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (ایزو 18001:2007) ، مدیریت محیط زیست در سازمان (ایزو 14001:2004) گواهینامه کیفیت برتر از کشور اسپانیا و گواهینامه واحد نمونه کیفی در سال 92 می‌باشد. ضمناً سیمان نهاوند بعنوان آزمایشگاه معتمد و همکار اداره کل استاندارد ایران نیز   شناخته  شده است.

خاطرنشان می‌سازد، پوزولان یک ماده افزودنی به کلینکر است که در افزایش کیفیت سیمان و مقاومت بتن حاصل از آن بسیار موثر است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها