mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۱۸ - ۰۶ آبان ۱۳۹۳
کد خبر : ۶۹۲۸
تعداد بازدید: ۲۵۳۱
با هدف رفاه حال مردم منطقه صورت می پذیرد:
در نشست مشترک مهندس سعیدی کیا ریاست بنیاد و مهندس نجفی استاندار گیلان در تهران در مورد سرمایه‌گذاری‌های جدید در استان گیلان بحث و تبادل نظر شد.

در نشست  مشترک مهندس سعیدی کیا ریاست بنیاد و مهندس نجفی استاندار گیلان  در تهران در مورد سرمایه‌گذاری‌های جدید در استان گیلان بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان :مهندس سعیدی کیا ریاست بنیاد نیز در این نشست تأکید کرد با همکاری مسئولان بویژه پشتیبانی استاندار بنیاد بتواند گامهای بلندتری در  توسعه‌ی استان بردارد.

دکتر نجفی در پایان این نشست گفت : باتوجه مشکلاتی که تردد کامیون‌های سیمان گیلان سبز دیلمان برای راه‌های منتهی به این کارخانه ایجاد کرده بود بنیاد مستضعفان تعهد کرد کل سیمان مورد نیاز جهت اصلاح و تعریض این راه‌ها را بصورت رایگان برای رفاه مردم تأمین کند.

 

وی افزود : تشکیل کارگروهی جهت تعیین تکلیف نهایی کارخانه سیمان لوشان و آغاز عملیات مطالعاتی و اجرایی تغییر ساختار خط تولید این کارخانه برای تولید سایر محصولات صنعتی از مصوبات دیگر نشست با رئیس بنیاد مستضعفان کشور بود.

 

استاندار گیلان خاطر نشان کرد : این بنیاد همچنین با تعرفه یک قطعه زمین 400 هکتاری در رودبار نسبت به احداث باغ زیتون سرمایه گذاری می‌کند.

 

وی ادامه داد : ایجاد یک واحد دامداری صنعتی 3000 رأسی در زمینی به مساحت 200 هکتار نیز از توافقات دیگر با بنیاد مستضعفان بود.

 

استاندار گیلان افزود : در این نشست همچنین مقرر گردید صدور سند مالکیت در اراضی متعلق به بنیاد مستضعفان تا سقف 250 مترمربع بدون پرداخت هرگونه وجهی توسط روستائیان گیلانی که این زمین‌ها را از گذشته در اختیار داشتند انجام و در مورد عرصه‌های مازاد بر 250 مترمربع براساس مصوبه‌ی هیئت امنای این سازمان تصمیم گیری شود.

 

در این نشست معاون برنامه‌ریزی استاندار، مدیر کل راه و شهرسازی و روسای جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت  نیز حضور داشتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها