mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۲۸ - ۰۷ آبان ۱۳۹۳
کد خبر : ۶۹۳۴
تعداد بازدید: ۲۰۲۶
شرکت تابیران جزو 39 شرکت صلاحیت دار ایران قرار گرفت :
شرکت تابیران جزو 39 شرکت برتر واجد صلاحیت وزارت نیروی برای تعمیرات اساسی سوییچ گیرهای فشار متوسط و فشار ضعیف و باطری های ویژه معرفی شد.

شرکت تابیران جزو 39 شرکت برتر واجد صلاحیت وزارت نیروی برای تعمیرات اساسی سوییچ گیرهای  فشار متوسط و فشار ضعیف و باطری های ویژه معرفی شد.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت تابیران : در پی موافقت معاون امور برق وزارت نیرو در مورد معرفی واجدین صلاحیت تأمین کنندگان کالاها و خدمات تخصصی صنعت برق از طریق شرکت توانیر، فهرست 39 شرکت واجدشرایط در زمینه پیمانکاری تعمیرات بخش تولید برق اعلام شد.

 

بنابر این گزارش : شرکت تابیران به عنوان پیمانکار واجد شرایط تعمیرات اساسی سوئیچ گیرهای فشار متوسط و فشار ضعیف و باطری ها معرفی شد.

 این گزارش می افزاید : با توجه به این موفقیت و نیز افتخار دریافت پروانه بهره برداری  و نگهداری از نیروگاه های واحدهای گازی، بخاری و سیکل ترکیبی به مدت 4 سال در سال 1392، امید است حضور وسیع تر این شرکت در عرصه های سازندگی صنعت برق کشور بیش از پیش باشد.

 

گفتنی است شرکت های مذکور از جمله شرکت تابیران طی جلسه  کمیته فنی و بازرگانی شرکت توانیر مورد ارزیابی قرار گرفته و صلاحیت آنها به تأئید رسیده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها