mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۳۲ - ۰۲ آذر ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۰۰۸
تعداد بازدید: ۲۵۷۰
بیش از 5 هزار متر مربع موکت اهدایی بنیاد علوی وابسته به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در بین نمازخانه های مدارس آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز توزیع شد

بیش از 5 هزار متر مربع موکت اهدایی بنیاد علوی وابسته به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در بین نمازخانه های مدارس آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز توزیع شد

 

  به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی بنیاد علوی : مراسم نمادین مفروش کردن بالغ بر 80 نمازخانه مدارس مقاطع ابتدایی و متوسطه این ناحیه ظهر روز چهارشنبه 28 آبان ماه  با حضور نماینده بنیاد مستضعفان در دبیرستان دوره دوم پیشتازان واقع در سپیدار برگزار شد.

 

بنا بر این گزارش  سید بهادر موسوی مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز در این مراسم گفت: بهترین راه برای رسیدن به رستگاری نماز و توجه به این فریضه الهی است.

 

  وی در ادامه ضمن قدردانی از بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: این اقدام خیرخواهانه و شایسته باعث خواهد شد تا دانش آموزان به برگزاری نماز و ترویج این فریضه الهی در مدارس اهتمام جدی از خود نشان دهند.

 

  مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز تصریح کرد: ترویج فرهنگ نماز در جامعه باعث تعمیق باورهای دینی خواهد شد و این اقدام موجب خواهد شد تا در ترویج باورهای دینی در بین دانش آموزان گاممثبتی را برداریم.

 

بابلی نماینده بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی نیز با اشاره به اهداف این اقدام خیرخواهانه گفت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و گسترش فرهنگ نماز در جامعه و توجه به مناطق محروم با همکاری بنیاد علوی این اقدام صورت پذیرفت تا دانش آموزان مدارس مناطق کم برخوردار از تجهیزات لازم جهت برگزاری نمازجماعت بهره مند شوند.

 

  این گزارش حاکی است در این اقدام خیرخواهانه مقدار 5000 متر مربع موکت با همکاری بنیاد علوی  بنیاد مستضعفان به نمازخانه های مدارس آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز اهدا شد.

 

گفتنی است مراسم نمادین مفروش نمودن نمازخانه های مدارس آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز با برپایی نماز وحدت  در دبیرستان پسرانه پیشتازان واقع در کوی نبوت برگزار شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها