mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۴۴ - ۰۳ آذر ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۰۲۰
تعداد بازدید: ۳۱۶۷
در ششمین گردهمایی سراسری دبیران اقامه نماز واحد های تحت پوشش بنیاد انجام شد:
ششمین گردهمایی سراسری دبیران اقامه نماز واحد های تحت پوشش بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در محل هتل توریست توس مشهد مقدس برگزار و شرکت های «صنعت چوب شمال» ،«فولاد کاوه جنوب کیش» ، «سیمان هگمتان» ، «نیروگاه شهید مدحج (زرگان)» و« نیرو گاه قم» به عنوان واحد های برتر بنیاد بالاترین امتیاز ارزیابی ستاد اقامه نماز بنیاد را کسب کردند .

ششمین گردهمایی سراسری دبیران اقامه نماز واحد های تحت پوشش بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در محل هتل توریست توس مشهد مقدس برگزار و شرکت های «صنعت چوب شمال» ،«فولاد کاوه جنوب کیش» ، «سیمان هگمتان» ،«نیروگاه شهید مدحج (زرگان)» و« نیرو گاه قم» به عنوان واحد های برتر بنیاد بالاترین  امتیاز  ارزیابی ستاد اقامه نماز بنیاد را کسب کردند .

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی : در این گردهمایی که حجت السلام والمسلمین  سبحانی نیا دبیر ستاداقامه نماز استان خراسان رضوی ، اعضای شورا و دبیران اقامه نماز واحد های تحت پوشش حضور داشتند ، ابتدا ضمن تلاوت آیات از کلام ا... مجید توسط یکی از کارکنان هتل توریست توس ، حجت السلام و المسلمین سبحانی نیا در ارتباط با راههای تاثیر گذار بیشتر بر مخاطب و شیوه های دعوت فرزندان به نماز به ایراد سخنرانی پرداخت .

 

وی استفاده از ابزار های متنوع ، استفاده از فضای مجازی ، تنوع در روش اجرای کار و شناخت مخاطبان را جمله راههای تاثیر گذاری بر مخاطبان دانست و افزود:باید کاری کنیم تا پیام ها مورد پسند مخاطبان قرا گیرد و به  همین منظور در جلسات می بایست ادبیات مخاطب رعایت شود.

 

به طور مثال در جایی که نونهالان و نوجوانان و فرزندانمان حضور دارند ، تدابیر تشویقی در جهت جذب این دسته از عزیزان اندیشیده شود .

 

حجت اسلام و المسلمین سبحانی نیا نظارت دقیق بر امور فرزندان را یک ضرورت دانست و شناخت سلیقه های ایشان در جهت رشد و اعتلای آنها و تشویق به اقامه نماز و یادگیری اصول و فرایض دینی اشان  را مورد تاکید قرار داد.

 

در ادامه بهزاد وجدانی دبیر ستاد اقامه نماز بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ، در سخنانی بر افزایش کمی و کیفی فعالیت ها و در قاب نظام جامع برنامه ریزی ، نظارت و ارزیابی توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز ابلاغی از ستاد اقامه نماز کشور تاکید کرد .

 

وی از تمهید امکان و زمینه نماز ، آگاه سازی و توانمندی کارکنان و خانواده های آنها در زمینه نماز ، تبلیغ و ترویج فرهنگ اقامه نماز به عنتوان سه راهبرد مشخص شده در برنامه عملیاتی ابلاغی برای سال 93 نام برد.

 

وی همچنین به جایگاه فهم فعالیت های آموزش و تبلیغی نماز برای کارکنان و خانواده های آنان به ویژه فرزندان کارکنان در این برنامه اشاره کرد و اجرای دقیق آن را یک ضرورت خواند.

 بنابراین گزارش  در پایان این مراسم که در سالن اجتماعات هتل توریست توس مشهد برگزار شد از واحد های صنعت چوب شمال ،فولاد کاوه جنوب کیش ، سیمان هگمتان ، نیروگاه شهید مدحج (زرگان) و نیروگاه  قم به عنوان واحد های برتر بنیاد که بالاترین امتیاز را کسب کرده بودند با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد .

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها