mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۰۰ - ۰۸ آذر ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۰۴۰
تعداد بازدید: ۴۹۴۳
با حضور معاونین و مشاور مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش صورت گرفت؛
نخستین نشست نیروهای جدید الورود شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با حضور معاون منابع انسانی، معاون بهره برداری و مشاور مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش برگزار شد.

نخستین نشست نیروهای جدید الورود شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با حضور معاون منابع انسانی، معاون بهره برداری و مشاور مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی فولادکاوه جنوب کیش، در این همایش بیش از یکصد و پنجاه نفر از تکنسین ها و مهندسین که از ابتدای آذرماه فعالیت خود را در شرکت آغاز کردند، برگزار شد.

 

در این نشست علی اصغر توحیدی، مشاور فرهنگی مدیرعامل ضمن تبریک به مناسبت میلاد امام محمدباقر (ع)، همزمانی این روز خجسته با روز بسیج را یادآور شد و گفت: فرهنگ بسیج در روح و جان مردم نهادینه شده و امروز نام و ساختار بسیج از مرزهای ایران اسلامی فراتر رفته و آرمان حضرت امام(ره) نسبت به صدور انقلاب توسط بسیجیان محقق شده است.

 

وی تصریح کرد: از همه عزیزانی که کار خود را در این شرکت آغاز کرده اند دعوت می کنم با عضویت در پایگاه بسیج فولاد کاوه بتوانیم در کنار بسیج کارگری، بسیج مهندسین را نیز تشکیل دهیم.

 

این مقام مسئول از ایجاد کارگروه های فرهنگی در روابط عمومی خبر داد و اذعان داشت: حضور کارشناسان، تکنسین ها و همکاران در این کارگروه های می تواند در آینده نزدیک راهگشای برنامه های فرهنگی و مذهبی خواهند بود و این کارگروه ها می توانند به عنوان اتاق فکر در هر کدام از بخش های فرهنگی ضمن برنامه ریزی نسبت به فعالیت در رشته های مختلف اقدام نمایند.

 وی در ادامه سخنانش حضور مهندسین و تکنسین ها در نمازهای جماعت شرکت را مایه مباهات دانست.در پایان این نشست صمیمی جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد و به سوالات حضار در خصوص مسایل اداری، فرهنگی پاسخ داده شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها