mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۰۸ - ۰۸ آذر ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۰۴۱
تعداد بازدید: ۲۵۱۱
یازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران متانو با حضور شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس و شرکت های تابعه افتتاح شد.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران متانو با حضور شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس و شرکت های تابعه افتتاح شد.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش : این نمایشگاه به دست حسین اسفهبدی مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی و ر رضا رحمانی رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

  در این نمایشگاه شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس به عنوان هلدینگ صنایع معدنی و فلزی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی نیز حضور پیدا کرد.

 

بنابر این گزارش : دکتر رحمانی رییس کمیسیون صنعت و معدن مجلس شورای اسلامی و دکتر اسفهبدی مدیرعامل نمایشگاه های بین المللی در نخستین بازدید از غرفه شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس بازدید کردند.

 شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس یکی از هلدینگ های تخصصی است که به همراه 16 شرکت زیر مجموعه خود در زمینه ایجاد، توسعه و بهره برداری از معادن فلزی و غیر فلزی و صنایع معدنی و نوسازی معادن و صنایع معدنی فعالیت می کند. این شرکت از آغاز تاسیس در پروژه های متعدد سیمان، فولاد، آلومینیوم و دیگر صنایع فلزی و غیر فلزی سرمایه گذاری نموده و با اجرای این پروژه ها درصدد دستیابی به اهداف تعریف شده در سند چشم انداز است.

 

از شرکت های زیر مجموعه کاوه پارس در بخش فولاد می توان به شرکت های فولاد کاوه جنوب کیش، فولاد شرق کاوه و فولاد کاوه اروند اشاره کرد که جهت کسب حداقل سهم 10 درصد از تولید فولاد کشور و دستیابی به زنجیره کامل فولاد فعالیت می کنند.

 

در بخش سیمان نیز شرکت های سیمان تهران، سیمان هگمتان، سیمان ایلام، سیمان گیلان سبز، سیمان پیوند گلستان، سیمان نهاوند، سیمان لوشان و پریفاب سهم بسزایی در تولید سیمان در سطح کشور را به خود اختصاص داده است.

 

در بخش تولید آلومینیوم شرکت آلومینیوم کاوه خوزستان و در بخش فعالیت خدمات مهندسی و بازرگانی شرکت های فناوران سامیک، ایترتیک و تریرا و در بخش معدن نیز شرکت معدنی دماوند از جمله شرکت های زیر مجموعه شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس محسوب می شوند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها