mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۲۵ - ۱۹ آذر ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۰۸۲
تعداد بازدید: ۱۹۲۰
نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی :
نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی گفت بنیاد مستضعفان نقش بی بدیلی در امور فرهنگی و محرومیت زدایی و سرمایه گذاری داخلی و نیز در تولید داخل و اشتغال زایی دارد.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی  گفت   بنیاد مستضعفان نقش بی بدیلی در امور فرهنگی و محرومیت زدایی و سرمایه گذاری داخلی و نیز در تولید داخل و اشتغال زایی دارد.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان :  عضو کمیسیون عمران مجلس همچنین از بررسی آخرین وضعیت پروژه آزادراه تهران-شمال در جلسه اعضای کمیسیون عمران با ریاست مستضعفان خبر داد.

 

سرقلعه گفت: کمیسیون عمران در راستای ماموریت های نظارتی خود  با ریاست بنیاد مستضعفان و معاونین ارشد این بنیاد دیدارکردند.

 

وی با بیان اینکه در این دیدار مسئولان بنیاد مستضعفان همکاری کمیسیون عمران جهت تکمیل پروژه ها را خواستار شدند،خاطرنشان کرد: در این جلسه رییس کمیسیون عمران نقش نظارتی مجلس و کمیسیون را تشریح و تکمیل بزرگراه تهران- شمال که از تعهدات بنیاد است را خواستار شد.

 

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی، افزود: بنیاد مستضعفان نقش بی بدیلی در امور فرهنگی و محرومیت زدایی و سرمایه گذاری داخلی و نیز در تولید داخل و اشتغال زایی دارد.بنابراین از این بنیاد درخواست می کنم جهت سرمایه گذاری در استان چهارمحال و بختیاری حضوری جدی داشته باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها