mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۲۸ - ۱۹ آذر ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۰۸۹
تعداد بازدید: ۲۶۰۰
چقدر ازاین موضوع ما اطلاع داریم" یاخودمان تحقیق کردیم یا فقط شنیدیم ؟ باتوجه به تحقیقات وهمچنین قرار گرفتن در حیطه کاری این صنعت با دلایل محکم برای شما می نویسم اینطور که می گویند ومی نویسندنیست بلکه اینها تیشه ای هست که بدون کارشناسی به جان صنعتی افتاده که مردم همین مملکت ازاین صنعت امرارمعاش می کنند .

چقدر ازاین موضوع ما اطلاع داریم" یاخودمان تحقیق کردیم یا فقط شنیدیم ؟ باتوجه به تحقیقات وهمچنین قرار گرفتن در حیطه کاری این صنعت با دلایل محکم برای شما می نویسم اینطور که می گویند ومی نویسندنیست بلکه اینها تیشه ای هست که بدون کارشناسی به جان صنعتی افتاده که مردم همین مملکت ازاین صنعت  امرارمعاش می کنند .

 

سوال من از شما این است "که ماهمیشه برسرسفره خود چه چیزهایی مصرف می کنیم. یادر غذاهای خود ازچه موادی استفاده می کنیم.

1-روزانه چقدر از رب گوجه در غذا استفاده می کنید.

2-در سالادهای خود چقدر ازانواع سس ها.ابلیموها.سرکه ها استفاده میکنید.

3-روزانه چقدر ار انواع ابمیوه های گازدار وبدون گاز استفاده می کنید.

4-درتفریحات خود چقدر از چیپس.پفک.تخمه.شکلات .بسکویتهاوکیکهااستفاده می کنید.

5-چقدر درگردشهای خود از قلیان .سیگار.چای . قهوه ونسکافه استفاده می کنید.

6-چقدر از فست فودها ساندویجهای سرد .سرخ کرده وپیتزاهااستفاده می کنید.

7-حالا بگویید چقدر روزانه در سرسفره خود از دوغ گازدار.نوشابه .شربت استفاده می کنید

اینها دارای موادهای افزودنی وانواع مخلفات دیگرکه کم وبیش می دانید می باشند پس ما انسانها نباید در طول زندگی خود هیچ چیزی مصرف کنیم. چون همه  ضرر دارند.

اینجا جای سوال از کارشناسانی می باشد که فقط امده اند وصنعت نوشابه های کشور را هدف قرارداده اندچرا نباید به فکر این باشند که فرهنگ درست مصرف کردن رابه مردم بیاموزندچرا با صنعتهایی که حداقل می شود گفت باعث نجات جوانان ما از دام بیکاری شده انداینگونه برخورد می کنند.این موارد مهم هست من نمی خواهم توجیهی بی مورد داشته باشم فقط می توانم بگویم که صنعت نوشابه کشور از جمله صنعتهایی هست که اگردرست حمایت شودواز صنعتهای نوشابه های خارجی که بمبی است برصنعت ما وکشتن برادران مسلمان وشیعه که باخرید هربطر ان نارنجک وتیری رامی سازیم که مسلمانی رامی کشد جلوگیری بعمل آید می توانیم مصرف درست وبی رویه راکنترل وفرهنگ مصرف را درکشور خودبازسازی کنیم

 

درست است که می گویند" نوشابه های گازدارپوکی استخوان می اوردولی نه هرنوشابه ای چون پوکی استخوان تنها از مصرف نوشابه هایی است که اسید فسفریک دارندانهم براثر مصرف بسیار زیاد وبی رویه درهرزمان ولی مابقی نوشابه ها از اسیدسیتریک می باشند "که در پوکی استخوان تاثیری ندارندودرضمن ما باید بدانیم که نوشابه های ما90درصدآن آب تصفیه شده می باشد که بادستگاههایی بسیار پیشرفته انجام می گیردو10درصدآن ازموادهای افزودنی که بانظارت بهداشت. معاونت غذاودارو وهمچنین استاندارددراین نوشابه استفاده می گردد .

 

وخوبست که بدانید" انهایی که می گویند سرویسهای دستشویی ولاستیکهای ماشینهاوسرامیکهارابانوشابه می توان شست بگویم بله درست است اما نه بایک لیوان یا یک بطربلکه با بیش از 10الی20بطر که ممکن است حداقل 30لیترباشدواقعا این جمله تدبیرانه نیست" پس باید بدانیم اسید یک بطر نوشابه که یک لیوان انرامصرف می کنید حتی از اسید معده شما کمتراست که کمکی است در بهتر هضم شدن غذاوانقدرنیست که ما فکر می کنییم اگراین چنین بود پس باخوردن یک بطر نوشابه ما همه باید الان معده هایمان سوراخ شده باشدپس اسید نوشابه به اندازه همان اسیدمعده یاحتی کمترازحدآن هست.

 

سوال :شماروزانه چند لیوان چای راباچندحبه قند وچه مقدارشکریاشکلات مصرف می کنید.آیا می دانیدهمین چای مصرفی از موادهای رنگی درست می شود.

حالا می پرسم شما درسرسفره غذایی خود ایا هرروزنوشابه دارید" ایا هرروز بیشتر از یک لیوان مصرف می کنیداینها همه سوال می باشد واقعا اینگونه نیست چراکه هیچ سفره ای نیست که برسرآن هرروز نوشابه باشداکثرا نوشابه را یادرزمان مهمانی یابه صورت تفریحی برسرسفره خودمی گذارندوافرادخانواده نیز باهم ازاین بطر نوشابه استفاده می کنندان هم به اندازه نیاز یاحتی کمترازیک لیوان.فقط هشدار من به عزیزان این است. که هرچیزی به اندازه مصرف شود هیچ مشکلی بوجودنمی اوردشما حتی اگرمواد مفید را هم بیش از اندازه مصرف بکنید ممکن است دچار مشکل شوید .پس باید یاد بگیریم که چگونه می توان موارد ذیل را به خوبی موردتوجه قرارداد.

 

1-خوب مصرف کردن رایادبگیرم نه ریشه کن کردن صنعت را.

2-قبل از هرسخنی به عواقب ان فکرکنیم.

3-ازمصرف بی رویه هرچیز درزندگی کاملا خودداری کنیم.

4-از صنعت کشوردفاع کنیم وصنعت خارجی رارها کنیم.

5-بیایید مردم خودمان راهمیشه دوست بداریم ودرصنعت خودمان از مواد خوب خودمان استفاده کنیم.

6-ازخریدوخوردن نوشابه های کوکاکولاوپپسی  به عنوان محصول خارحی خودداری کنید ....  

7-به فتواهای مراجع احترام بگذاریم وازخرید اجناسی که صهیونیستها درآن سرمایه گذاری کرده وسهیم هستند بپرهیزیم.           

علی آقا یاری روابط عمومی زمزم اصفهان - وبلاگ بلند پرواز

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۴
1
0
منون عالی بود ممنون که از صنعت دفاع می کنید
خ شانه ساز
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۱
1
0
بسیارعالی بود مقاله ای پرمحتوا با دقت نوشته شده ممنون از کمک شما
پرطرفدارترین ها