mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۰۳ - ۲۳ آذر ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۰۹۳
تعداد بازدید: ۱۴۵۳
با تلاش موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران :
دومین نشست «جلال و شمس روشنفکران متفاوت» به مناسبت سالگرد درگذشت شمس آل احمد در روز 24 آذرماه از ساعت 14 تا 17 در سالن اجتماعات موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران برگزار می شود

دومین نشست «جلال و شمس روشنفکران متفاوت» به مناسبت سالگرد درگذشت شمس آل احمد در روز 24 آذرماه از ساعت 14 تا 17 در سالن اجتماعات موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران برگزار می شود.

 

به گزارش پایگاه حبری  بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی  موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران، این نشست با هدف شناخت بیشتر جلال و شمس آل‌احمد به عنوان شخصیت‌هایی تاثیرگذار در زمینه‌سازی فکری و نظری برای انقلاب، همچنین بررسی و تحلیل منصفانه روشنفکری این دو برادر، برگزار خواهد شد.

 

در این همایش چهره هایی همچون دکتر موسی حقانی رئیس موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران،دکتر محمد رجبی پژوهشگر و رئیس کتابخانه مجلس شورای اسلامی ، دکتر محمد بقائی ماکان ، دکتر سعید محبی، دکتر انور خامه ای و دکتر حسین دانایی خواهر زاده زنده یادان جلال و شمس آل احمد، پیرامون  شخصیت و آثار این دو برادر متفکر سخنرانی  خواهند داشت.

 

این همایش از ساعت 14تا 17 روز 24 آذرماه با حضور جمعی از پژوهشگران، صاحبان اندیشه و نیز دوستان و یاران زنده‌یادان جلال و شمس آل احمد در سالن اجتماعات موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران در خيابان شهيد فياضی (فرشته)، نبش خيابان چناران شماره 15 برگزار خواهد شد. شرکت در این نشست برای عموم علاقه مندان آزاد است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها