mfnews.ir

انتشار: ۱۷:۳۶ - ۲۵ آذر ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۱۰۷
تعداد بازدید: ۱۳۸۰
در پی دعوت رسمی محمدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در اسکوپیه و همچنین شالویی رایزن فرهنگی ایران در صربستان و مقدونیه ، شرکت خدمات مسافرتی پرسپولیس در نمایشگاه هفته فرهنگی کشور مقدونیه شرکت کرد.

در پی دعوت رسمی محمدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در اسکوپیه و همچنین شالویی رایزن فرهنگی ایران در صربستان و مقدونیه ، شرکت خدمات مسافرتی پرسپولیس در  نمایشگاه هفته فرهنگی کشور مقدونیه شرکت کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات مسافرتی  پرسپولیس  : نمایشگاه مذکور با استقبال کم نظیر مدیران ارشد دولتی، سازمان های گردشگری و مردم مواجه شده که با توجه به برنامه ریزی های انجام شده رایزنی ها و ملاقات قابل توجهی توسط کارشناسان اعزامی  شرکت پرسپولیس صورت پذیرفت.

 

بنابر این گزارش : ملاقات با  Shovket Hazari معاون و مشاور وزیر اقتصاد مقدونیه در حوزه گردشگری با هماهنگی  صورت گرفته سفارت جمهوری اسلامی ایران در اسکوپیه و با حضور دبیر اول سفارت  از جمله ملاقات های مذکور بود  که  در آن راهکار توسعه همکاری در زمینه گردشگری مورد بحث و بررسی قرار گرفت  و در این جلسه  مذکور آقای Hazari قول داد که تمامی سعی و تلاش خود را برای شناساندن هر چه بیشتر ایران و تسهیل صدور روادید بکار خواهد بست.

 

یکی از ملاقاتهای دیگر با رئیس و مدیران دانشگاه گردشگری مقدونیه که از مراکز مهم معرفی مقاصد گردشگری به مردم مقدونیه بود که در این ملاقات که با حضور آقای دکتر Gramatin Kovski مذاکره مفصلی در خصوص امکان برگزاری تورهای دانشجویی و تبادل استاد و دانشجو صورت گرفت که ضمن استقبال آنان بازدیدی از امکانات دانشگاه انجام و اظهار تمایل کردند که نسبت به ایجاد اتاق تخصصی ایران در دانشگاه اقدام لازم صورت پذیرد .

 این گزارش می افزاید : در این بازدید مسعود غلامی مدیرعامل شرکت پرسپولیس نسبت به ایراد سخنرانی جهت دانشجویان و اساتید در خصوص جاذبه های گردشگری ایران و امکانات و تجهیزات شرکت هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان پرداخت  که  مورد توجه حضار قرار گرفت.

 

ملاقات با آژانس های مطرح و مورد تایید دولت مقدونیه نیز از برنامه های دیگری بود که منتج به انعقاد تفاهم نامه همکاری گردید و مقرر گردید که در زمان حضور در نمایشگاه گردشگری اسکوپیه این موارد بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

 

گفتنی است  در این سفر در ضیافت شام سفارت، سفیر محترم ایران از حضور شرکت پرسپولیس با ارایه لوحی، تقدیر و تشکر نموده و اظهار امیدواری نمود که با توجه به نزدیک بودن زمان برگزاری نمایشگاه گردشگری اسکوپیه بتوان در این زمینه بیشتر فعالیت نمود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها