mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۴۴ - ۰۷ بهمن ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۲۴۹
تعداد بازدید: ۱۷۵۴
اثر بخشی برنامه ریزی و تلاش کارکنان گروه کشاورزی و دامپروری بنیاد :
با همت و تلاش کارکنان و در پی اجرای موثرو بهره برداری از طرح های توسعه بخش دامپروری و برنامه ریزی برای بهبود شاخص های فنی و کیفی ،تولید روزانه شیر خام در گروه کشاورزی و دامپروری بنیاد مستضعفان به بیش از یک هزار و 20 تن در روز رسید .

 با همت و تلاش کارکنان و در پی  اجرای  موثرو بهره برداری از طرح های توسعه بخش دامپروری و برنامه ریزی برای بهبود شاخص های فنی و کیفی  ،تولید روزانه شیر خام در گروه کشاورزی و دامپروری بنیاد مستضعفان به بیش از یک هزار و 20 تن در روز رسید .

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان عظیم رجایی مدیر عامل شرکت مادر تخصصی کشاورزی و دامپروری پارس با اعلام خبر فوق گفت : با تلاش و همت بلند کارکنان شرکت های دامپروری بنیاد مستضعفان و در پی  سرمایه گذاری موثر  و اجرای طرح های توسعه  و همچنین برنامه ریزی دقیق برای بهبود شاخص های فنی ، تولید روزانه شیر خام در گروه کشاورزی و دامپروری بنیاد مستضعفان   به بیش از  یک هزار و 20 تن  رسیده است .

 

رجایی با اعلام هدف گذاری گروه مذکور جهت تحقق یک هزار و 700 تن شیر خام در روز به منظور افزایش سرانه شیر مصرفی در کشور افزود: هم اکنون از 41 طرح موجود در سبد پروزه های گروه کشاورزی و دامپروری پارس 11  پروزه کوچک و بزرگ دامپروری در حال اجرا است و 8  پروژه گاوداری ایجادی جدید و 5  پروژه زیر سقفی در حال مطالعه و تدوین می باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها