mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۲۳ - ۰۸ بهمن ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۲۵۴
تعداد بازدید: ۱۷۷۴
عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت و گو با صدای اقتصاد خبر داد
عضو کمیسیون عمران مجلس‏ گفت: بنیاد مستضعفان و وزارت راه و شهرسازی برای تامین اعتبار و تکمیل آزادراه تهران- شمال اعلام آمادگی کرده‌اند.

عضو کمیسیون عمران مجلس‏ گفت: بنیاد مستضعفان و وزارت راه و شهرسازی برای تامین اعتبار و تکمیل آزادراه تهران- شمال اعلام آمادگی کرده‌اند.

 به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان مهرداد بائوج لاهوتی  نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با صدای اقتصاد افزود: جلساتی از سوی مجلس با بنیاد مستضعفان و وزارت راه و شهرسازی به عنوان متولیان ساخت این آزادراه برگزار شده است و به نظر می‌رسد با تبدیل برخی از نقاط این طرح به بزرگراه به جای آزادراه و همچنین تعیین تکلیف نقاط دیگر واقع در طرح‏‌، تا حدی مشکلات این آزادراه برطرف شده است.

 وی ادامه داد:‌ تکمیل این آزادراه به 10هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که باید هرکدام از طرفین 50 درصد از  این مبلغ را فراهم کنند که برای تامین آن ابراز آمادگی کرده‌اند.

 

 لاهوتی تصریح کرد: در جلسات برگزار شده محمد سعیدی‌کیا برای تامین اعتبار و تکمیل طرح اعلام آمادگی کرده است و با توجه که وی زمانی وزیر راه و ترابری بود ما بسیار امیدواریم که نهایت همکاری از سوی بنیاد برای تکمیل طرح انجام شود.

 

عضو کمیسون عمران مجلس گفت: ‌وزارت راه نیز بنا بر اعلام عباس آخوندی وزیر راه و ترابری‏‏ برای تکمیل طرح و همکاری با بنیاد آمده است و به همین دلیل ما امیدواریم شاهد گشایشی در اجرای طرح و پیشبرد آن باشیم.

 

وی گفت:‌البته با توجه به مشکلاتی که تاکنون برای اجرای طرح پیش آمده است در مورد زمان تکمیل آن ایده‌آل‌پردازی نکرده و پیش‌بینی نمی‌کنیم اما حداقل امیدواریم کار انجام شود و مردم شاهد پیشرفت این طرح باشند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: