mfnews.ir

انتشار: ۰۹:۲۱ - ۱۹ بهمن ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۲۹۶
تعداد بازدید: ۳۲۶۱
دربازدید مدیران استان آذربایجان از پروزه اجرای ملی ساختمان مطرح شد:
شهردار تبریز به همراه معاون عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی و مدیرعامل قطار شهری تبریز، از پروژه‌ی خط یک قطار شهری تبریز توسط شرکت ملی ساختمان اجرا می شود بازدید کردند.

شهردار تبریز به همراه معاون عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی و مدیرعامل قطار شهری تبریز، از پروژه‌ی خط یک قطار شهری تبریز توسط شرکت ملی ساختمان  اجرا می شود بازدید کردند.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی  شرکت ملی ساختمان  در پی دعوت  مهندس موسی برزگری رییس هیات مدیره شرکت ، شهردار تبریز به همراه معاون عمرانی استانداری آذربایجان‌شرقی و مدیرعامل قطار شهری تبریز، با حضور مدیر عامل شرکت ملی ساختمان مهندس اصیلی  از پروژه‌  خط یک قطار شهری تبریز  در منطقه ایستگاه شهید بهشتی بازدید کردند و کارشناسان هر بخش توضیحات لازم را در رابطه با پیشرفت پروژه  ارایه کردند .

 

بنابر این گزارش در حاشیه‌ی بازدید موسی برزگری رئیس هیئت مدیره شرکت ملی ساختمان به لزوم ارتباط و همکاری هر  چه بیشتر بنیاد مستضعفان و شهرداری تبریز اشاره و گفت: تسریع در راه‌اندازی قطار شهری، توأم با تمهیدات و پشتیبانی‌های فنی، خدماتی و مالی است و با حل و فصل مشکلات پیش رو درکوتاه ترین زمان ممکن پروژه به بهره برداری  خواهد رسید.

 

شهردار تبریز نیز در این بازدید با توجه به فعالیت های شرکت ملی ساختمان در توسعه خطوط ریلی این شهر گفت با توجه به مرکزیت شهر تبریز در استان و توسعه‌ی روزافزون این شهر، توجه به تسریع در احداث خطوط ریلی شهری ضروری است.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها