mfnews.ir

انتشار: ۰۸:۳۴ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۳۰۹
تعداد بازدید: ۱۵۹۹
بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با صدور اطلاعیه ای ، برای حضور هر چه گسترده تر در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن اعلام آمادگی کرد.

بنیاد مستضعفان  انقلاب اسلامی با صدور اطلاعیه ای ، برای حضور هر چه گسترده تر در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن اعلام آمادگی کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بنیاد مستضعفان در این اطلاعیه آمده است : ملت مسلمان و غیور  ایران در روز 22 بهمن ، با حضور یکپارچه و گسترده در راهپیمایی سراسری مراتب همراهی و همدلی خود  را با آرمان های انقلاب شکوهمند اسلامی اعلام خواهد کرد.

 

بنابراین گزارش در این اطلاعیه تاکید شده است : حضور گسترده قشر های مختلف کشور در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر وحدت و همدلی ملت شریف ایران را در پیروی از آرمان  بلند حضرت امام (ره) و رهنمود های  بی بدیل حضرت آیت ا... خامنه ای مقام معظم رهبری را در جهان طنین انداز خواهد کرد .

 

همچنین در این اطلاعیه تاکید شده است : که در آیین گرامیداشت یوم ا... 22 بهمن کارکنان بنیاد مستضعفان در سراسر کشور فعالانه شرکت خواهند کرد و بار دیگر عزم راسخ  خود را برای استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی  به نمایش خواهند گذاشت و نشان خواهند داد که در سی و هفتمین بهار ازادی در عرصه دفاع از دست آورد های بزرگ ملت ایران به ویژه در عرصه های علمی و پژوهشی از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: