mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۱۷ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۳۱۲
تعداد بازدید: ۳۱۲۵
محمد رضا اسلامیان مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری نیروگاهی ایران- سنا :
شرکت سرمایه گذاری نیروگاهی ایران – سنا با کسب لوح تقدیر به عنوان یک سازمان موفق و بهره وری در ششمین جشنواره ملی بهره وری کشور شگفتی ساز شد و همین مساله بهانه ای شد تا گفت و گویی کوتاه با مهندس محمد رضا اسلامیان مدیر عامل شرکت در همین رابطه داشته باشیم .

شرکت سرمایه گذاری نیروگاهی ایران – سنا  با کسب لوح تقدیر  به عنوان  یک سازمان  موفق و بهره وری در ششمین جشنواره  ملی بهره وری  کشور شگفتی ساز  شد و همین مساله بهانه ای شد تا گفت و گویی کوتاه با مهندس محمد رضا اسلامیان مدیر عامل شرکت در همین رابطه داشته باشیم .

 

محمد رضا اسلامیان در مورد  کسب این جایگاه در جشنواره توضیح داد: ششمین جشنواره ملی بهره وری  با حضور مقامات ارشد نهادهای صنعتی، تجاری، اقتصادی، بانکها، بیمه ها، موسسات مالی واعتباری و مدیران اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد. در این مراسم از مجموع 34 گروه اقتصادی مورد بررسی، 332 بنگاه اقتصادی به عنوان شرکت های نامزد و از میان آن ها 64 بنگاه به عنوان شرکت های برتر برگزیده شدند.

 

وی افزود:   لوح تقدیر ششمین دوره جشنواره در بخش اصلی به شرکت سرمایه گذاری نیروگاهی ایران- سنا اهدا شد که در این بخش بهره وری نیروی کار، بهره وری سرمایه و بهره وری کل عوامل به روش کندریک TFP ارزیابی شده است.

 

مدیر عامل شرکت سنا  هدف از شرکت در جشنواره ملی بهره وری را  خود ارزیابی در حوزه بهره وری اعلام کرد و توضیح داد:  تمایل داشتیم که در شرایط مقایسه با دیگر همکاران در این حوزه قرار گیریم تا شاخص های بهره وری شرکت را به طور مقایسه ای رصد کنیم .

 وی اجرای ساختار ماتریسی برای بکار گیری منابع انسانی در اجرای پروزه های متنوع شرکت  را یکی از مهمترین عوامل موثر در بهره وری منابع انسانی  شرکت سنا اعلام کرد وگفت : ساختار مدیریتی ما در سازمان ها بر اساس مدیریت پروزه است و به جهت حجم زیاد جریان اطلاعات  از سیستم های مدیریت دانش و   سیستم مدیریت اطلاعات برای افزایش بهره وری استفاده می کنیم .

 

اسلامیان در انتهای سخنان خود در همین رابطه تاکید کرد :  مجموعه سنا آمادگی آن را دارد که با تبادل تجربیات اندوخته شده در حوزه بهره وری با شرکت های همکار زمینه افزایش  شاخص های بهره وری در صنعت نیروگاهی کشور را ارتقا دهد

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها