mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۲۱ - ۲۷ بهمن ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۳۲۶
تعداد بازدید: ۱۸۰۶
مناقصه تعمیر و بازسازی قطعات واحدهای گازی نیروگاه شهید مدحج اهواز ( زرگان )

 مهلت شرکت: ۹۳/۱۲/۰۲

1- موضوع مناقصه:موضوع مناقصه عبارت است از تعمیر و بازسازی قطعات واحدهای گازی نیروگاه شهید مدحج اهواز ( زرگان )

2- محل انجام خدمات موضوع مناقصه :کارگاه پیمانکار

3- کارفرما:شرکت بهره برداری و تعمیرات نیروگاه صبا

4- دستگاه نظارت:نظارت بر انجام خدمات موضوع پیمان بر عهده مدیر نیروگاه شهید مدحج و یا نمایندگان معرفی شده از طرف وی میباشد.

5- سپرده شرکت در مناقصه:

سپرده لازم برای شرکت در مناقصه معادل 280.000.000 ریال می باشد که به صورت ضمانتنامه بانکی به نفع کارفرما ، قابل تمدید به درخواست کارفرما یا چک تضمین شده و یا مبلغ واریزی نقدی به حساب جاری 1224429309001 نزد بانک سینا شعبه میرداماد بنام شرکت بهره برداری و تعمیرات نیروگاه صبا می باشد.

6-انصراف از شرکت در مناقصه:

چنانچه دعوت شدگان پس از خرید اسناد مناقصه ، مایل به شرکت در آن نباشند مراتب را حداکثر تا پایان وقت اداری‌ مورخ 02/ 12/93 به کارفرما اطلاع دهند.

7-تسلیم پیشنهادات:

پیشنهاد دهندگان بایستی پیشنهادات خود را پس از مهر و امضاء حداکثر تا ساعت 16 مورخ 02/12/93 در 3 پاکت لاک و مهر شده به شرح زیر تحویل امور قراردادهای شرکت بهره برداری و تعمیرات نیروگاه صبا یا امور قراردادهای نیروگاه شهید مدحج اهواز (‌زرگان ) نمایند .

1-7. به کلیه پیشنهاداتی که فاقد امضاء و مبهم و مشروط یا بدون سپرده و یا پیشنهاداتی که بعد از تاریخ انقضاء مهلت تعیین شده ارسال گردند ترتیب اثر داده نمی شود، پیشنهادات باید به صورت کتبی و در مهلت مقرر در اسناد مناقصه ارائه گردند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید

http://www.sabaom.com/tender?lang=fa

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها