mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۱۳ - ۲۸ بهمن ۱۳۹۳
کد خبر : ۷۳۴۶
تعداد بازدید: ۱۶۲۹
در راستای همکاری های علمی – پژوهشی دانشگاه امام صادق ( ع ) با شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا سفر علمی 19 نفر از دانشجویان به سرپرستی معاون پژوهشی دانشگاه مزبور به مقصد استان هرمزگان شهرستان بندرعباس در بهمن ماه سال جاری برگزار شد.

در راستای همکاری های علمی – پژوهشی  دانشگاه امام صادق ( ع ) با شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا سفر علمی 19 نفر از دانشجویان به سرپرستی  معاون  پژوهشی دانشگاه مزبور به مقصد استان هرمزگان شهرستان بندرعباس در بهمن ماه سال جاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا  : گروه اعزامی مرکب از دانشجویان رشته بازرگانی بین المللی طبق برنامه از پیش تعیین شده، با توجه به ضرورت مشاهده عملی، از فرایندها و فعالیت های تجارت خارجی در یک حوزه بندری و گمرک فعال بازدید به عمل آوردند.

 

بازدید از ترمینال کانتینری شهید رجایی

یکی از مهمترین اهداف این سفر بازدید از ترمینال کانتینری منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی بوده که با استقبال مسئولین و توضیحات مهندسین شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا درباره فعالیت های جاری و سیستم تخلیه کانتینر از کشتی بصورت مشاهده عملی انجام گردید.

 

بازدید از گمرک بندر شهید رجایی

با هماهنگی های بعمل آمده، دانشجویان عازم ساختمان مرکزی گمرک گردیده و مورد استقبال صمیمانه ریاست محترم گمرک بندر شهید رجایی قرار گرفتند. در این دیدار که دو ساعت بطول انجامید دکتر ارونقی فرایند واردات را بصورت کاربردی و بر اساس تجربیات مدیریتی خود ارائه و دانشجویان بهره برداری لازم را  داشتند . 

 

بر اساس همین گزارش مسوول اجرایی اردوی علمی و مدیریت دانشگاه امام صادق ( ع ) مراتب تشکر و قدردانی خود را از دلگشایی  مدیرعامل  شرکت  در جهت برگزاری موفق این دوره از بازدید علمی و همکاری صمیمانه وی و دیگر مسئولین ذیربط کتباً اعلام کردند.      

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها